Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pěknou sobotu.

20200613_135234_copy_1937x2011.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, skoda naramne by se hodily designove k temto... (asi sem to uz taky nekde psal)

2.jpg

 

Ale zpet k tematu dnes davam sanci temto iVirt. Doted jsem daval jen tu druhou titan verzi.
Takze nejake foto citelnosti ktera diky "kulatosti" je promenliva...

virt1.jpg.9dedd61835aad850695114742c14005a.jpg

Samozrejme moznosti zobrazeni je vicero... -negativ/analog (jdou i barvy ale to uz neni ono).

virt3.jpg.237ae06014e36dc69fdb5525cc87818d.jpg

S podsvitem je to ok...

virt2.jpg.725675f83b950f5c0d749941de0b9818.jpg

Na ruce je i pres mnou neoblibenou gumu snesu, asi pomaha spona jenz drzi optimalizovany tvar...
Nyni dostavaji najist, nechci je trapit do uplneho vyhladoveni -accu to nesvedci. Takze do zari budou spokojene.

virt4.jpg.74e1ffbcfa630a23fc91b26e61bc805f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dnes nadělil digitálky. Proč? Furt se nějak ne a ne najít, patero hodinek ve vrtiči mi vadilo, že nevím který vzít a těch co nenosím mi bylo líto... Takže všechno pryč a znovu a líp. GéeS je mi teď zas líto na hrubou práci. No a digi vlastně ani nejsou plnohodnotný hodinky, takže by se s mojí OWG vírou tlouct nemusely, žejo? Je to asi můj pátej pokus s Géčkama. No ať nenapínám, mám pocit, že na čas zůstanou. Bral jsem je spíš z nudy a s předtuchou, že za tejden budou v inzerci. Tak nebudou. Jsou to pvní Géčka, vo kterejch fakt na ruce nevím, přitom váhu cejtím a zpracování pouzdra i tahu je příkladný. Ale rozměrově malý a hlavně nízký hodinky to jsou, pohodlný podle mýho gusta. Navíc digi eliminujou skákající vteřinovku, tu už bych nesnesl. I proto jsem taky šel ke Spring Drajvu. Asi jediný mínus, který bych jim dal je minerální sklo, no však uvidíme za čas jak moc je dorasím. Ale seknout tam safír a chtít vo litr víc klidně mohli, zatracené, že je to netrklo. V tuhle chvíli mám přesto radost a jsem lehce překvapenej, že i "laciný" digitálky uhrajou efekt solidních hodinek. Podobně jako u Junghansů Mega.

DSC01505.thumb.JPG.a5b47b6d7ed321a625ede799808af2f5.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Americkej : Gratuluju, jsou super. Btw málokdy tady narazím na někoho, kdo by to hodinkově měl podobně jako já, ale v tom cos napsal, se úplně vidím. Taky mi nevyhovovalo vícero hodinek, až jsem skončil u GS a géček 5610. No, ale poněvadž trochu roupy přece jen mám, tak docela uvažuju přikoupit právě tyhlety ocelový.

Jo, jistě to někde je, ale už to tolik nesjíždím, ty GS máš jaký? Ostatně právě GS se Spring drive je něco, co mě ještě láká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný, ja to mám hozený trochu jinam (https://forum.chronomag.cz/topic/14702-rodinné-foto/?do=findComment&comment=2526148 ), ale celkově tomu rozumím. Navíc, jak jsem psal, to kouzlo GS je fakt velký, takže pokud něco přibude, tak rozhodně GS se Spring drive + tyhle ocelový géčka.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20200619_140607.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...