Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Chilliluk

 

Já nosím skoro pořád starý dobrý DBX-100, protože když si vezmu jiný, hned mám pocit, že už to nejsem já. Tyhle jsou moje pracovní, což znamená, že toho zažily víc než průměrný géčka....no a pořád fungují  🙂  

 

IMAG1231.thumb.jpg.e43a2af16c5e52c0483c485aaf1a2569.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Jojo, černá, ale to je naprosto "normální", to mají všechny DBX-100. Většinou je to v podobný fázi, jako je na obrázku, a dál se to nezhoršuje. Asi jen jednou jsem narazil na kus, který neměl bleeding - a bohužel zrovna byl displej nefunkční. Tyhle hodinky musí člověk brát takový, jaký jsou, a to i s jejich nedostatky - pak ale dokáží sloužit roky bez nejmenšího zaváhání. Je to prostě zvláštní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Původní originál klávesnice je vždy stoprocentně nepoužitelná - jako rozteklej asfalt. Člověk si musí ty hodinky doma trochu dodělat, aby je mohl nosit...ale na druhou stranu, právě proto je nemůže nosit každý. Vlastně jsem takovej magor asi jenom já, kdo je skutečně pořád běžně používá...asi jsem nikoho takovýho druhýho neviděl 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20200629_100117_copy_2346x2980.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk
před 15 hodinami, wawrik napsal:

Ako?

Původní klávesnici (pokud tam ještě nějaká je) musíš opatrně sundat a nalepit oboustrannou lepící páskou jinou klávesnici (nejlépe z Casio DBX-102, DBX-112 nebo DBC-62) a trochu ji zastřihnout, aby dobře sedla. Pak záleží na tom, zda je na hodinkách ještě něco špatně nebo ne, to už je cca stejný jako u všech digitálek. Samozřejmě člověk taky musí mít štěstí, někdy prostě hodinky rozchodit nejdou, klávesnice nefunguje vůbec (většinou problém v pouzdře)..ale většinou funguje. Někdy se tak stane, že musíš mít několikery hodinky, abys z toho dal dohromady jedny funkční. Ty hodinky, co se mi jednou už podařilo rozchodit, vždycky už fungovaly bez problémů další roky a fungují dodnes (snad i ty, co jsem prodal). Jsou to takový moje srdcovky, takže už mi rukama prošlo pár kusů. Některý jsem zachránil a prodal, jiný jsem si nechal, další zachránit nešly a zbyly jen díly (a některý jsem zničil vlastní blbostí nebo nešikovností, když se něco nepovedlo, to přiznávám). V současný době mám troje kompletní funkční a jedny na cestě, u kterých doufám, že bych je mohl dát dohromady a mít čtvrtý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na procházce.

20200630_151811_copy_2332x2427.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎29‎.‎06‎.‎2020 v 14:57, Chilliluk napsal:

… Ty hodinky, co se mi jednou už podařilo rozchodit, vždycky už fungovaly bez problémů další roky a fungují dodnes (snad i ty, co jsem prodal). … 

Jo jo. Fungují dodnes (i ta vyměněná klávesnice). A doufám, že ještě dlouho budou. Jen do nich teď nemám čerstvé baterie.

Malý bleeding na displeji byl už při koupi. Ale je pořád stejný. Nijak se to nerozšiřuje.

Jen je tak nerasuju jako Ty. Já si je oprašuju ve vitríně. A na ruku jdou jen velmi zřídka.

Casio_DBX100.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska v lese.

20200703_141444.jpg

20200703_140330.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...