Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, Gombo napsal:
[

 


Nadherny kousek a ve skvelem stavu.
To pismo Longines bylo takhle upravene pro digitalky nebo proste v nejakych letech?

EDIT: napadá mě, že jsou pouze propojená jednotlivá písmena, aby byl nápis Longines v jednom kuse, protože se to lepilo na sklo...

 

Upraveno uživatelem michalval
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano. Z viedenskeho blesaku. Preto ich aj mam. Da sa tam za par eur natrafit na pekne kusky. Vintazne analogy tam chodia vykupovat araby, ale digitalky ich nezaujimaju. Tie tam chodim vyjupovat ja :) . No a uz sa mi odtial podarilo podonasat aj zaujimave analogove vintazky, ale to tam musim byt o siedmej rano. No len korona mi teraz vyraba deficit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak at taky neco na nedeli prihodim ... ja dnes nejakou dobu TS-2000  takto... asi neco na pul cesty mezi oběma.
ETC -je videt, ze na ne nezapominas a obcas nasadis -pekne. A Gombo ? opet bezkonkurencni... 
Asi na nich neni origo naramek(puvodni oznaceni neznam) a jeste ke vsemu je pochroumano zapinani, pokud narazim na vhodnejsi tak vymenim.
Tydle jsem sem myslim jeste nedaval, ode mne tedy asi premiera... (-zaslouzily by lepsi foto, tak se pokusim priste)


TS-2000.jpg.46e1630aee5c4f1bfb044b8f60c7fb0e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, siwi napsal:

Oproti Gombovi jen zcela obyčejné:

 

Takych obycajnych mam tiez niokolko kusov a musim priznat,ze co sa tyka modulov z azije,tak tie sa najlahsie ozivuju, ak ich vobec je treba ozivovat.  To Swiss moduly su na robotu hruza oproti tymto lacnym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak at taky neco na nedeli prihodim ... ja dnes nejakou dobu TS-2000  takto... asi neco na pul cesty mezi oběma.
ETC -je videt, ze na ne nezapominas a obcas nasadis -pekne. A Gombo ? opet bezkonkurencni... 
Asi na nich neni origo naramek(puvodni oznaceni neznam) a jeste ke vsemu je pochroumano zapinani, pokud narazim na vhodnejsi tak vymenim.
Tydle jsem sem myslim jeste nedaval, ode mne tedy asi premiera... (-zaslouzily by lepsi foto, tak se pokusim priste)

TS-2000.jpg.46e1630aee5c4f1bfb044b8f60c7fb0e.jpg
No jo... Ale hodinky s teploměrem jsou opravdu úžasný.

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...