Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 42 minutami, mr7 napsal:

ty jsou super tyhle Hamiltony, ty se jim povedly

Jj, diky jsou opravdu paradni a mam z nich velkou radost. Tendle mesic porad na ruce a mechaniky - chudaci - porad na kolotoci:lol2: a ty pravy mechaniky, no tak ty jsem nenatahl ani nepamatuji. Se uplne rouham.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před dvěma dny dorazily.. Na Aukru se občas objeví nějaká zajímavost... Casio WM-11, mod. 766 je určitě zajímavost. V hodinkách byla klasicky vyteklá baterie ale naštěstí žádnou škodu nenadělala. Modul je zaklapávací.. žádný šroubek. Po vyčištění a vložení nové baterie na hodinkách vše funguje. Pásek není origo a musel jsem jej trochu upravit. Takže nyní pěkně na ruce.. paráda!

 

img_1608726769744.jpg

img_1608727269165.jpg

img_1608727540721.jpg

img_1608728036066.jpg

img_1608728105393.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, jendazhor napsal:

Krásný sporťáky. Moc se nevidí. Rok 1986. Model WM-10 měl přehozený ana a digi displej opačně a spouštěcí tlačítko nahoře. Taky pěkný.
Miluju tyhle ručkodigitální ujetý kombinace. 

Myslím, že tyhle jsou z první polovičky devadesátek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, máte samozřejmě pravdu, omlouvám se za dezinformaci o roku původu. Je to opravdu 02/1994, jak píše Casiotron. Podle ofiko Casio seznamu modulů.
Ta mylná informace o roku 1986 pochází z videa a jestě jednoho odkazu, který ji zřejmě taky vzal ze stejného zdroje.
Kdybych zapojil mozek, muselo by mi být jasné, že tenhle design do osmdesátek nesedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...