Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 12 hodinami, jendazhor napsal:

Pánové, máte samozřejmě pravdu, omlouvám se za dezinformaci o roku původu. Je to opravdu 02/1994, jak píše Casiotron. Podle ofiko Casio seznamu modulů.
Ta mylná informace o roku 1986 pochází z videa a jestě jednoho odkazu, který ji zřejmě taky vzal ze stejného zdroje.
Kdybych zapojil mozek, muselo by mi být jasné, že tenhle design do osmdesátek nesedí.

To nic, to se stane. Já je mám pevně spojený s mistrovstvím světa ve fotbale v USA 1994. Speciální mutace SWC 04-1VUZ

usa94d.jpg.4b379e7718b2fa750c1b0155e8c2e0f3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, akai napsal:

Krasne, mam je stejne i stim naramkem, ale asi diky pekne kresbe foto se mne libi vic u tebe na ruce.

Ja se moc neodvazuji nosit tyto.... -dneska to ale jinak nejde...

Ty by normálně mohly viset na stromečku jako ozdoba.
Ne, prostá ozdoba by byla málo. Tyhle by měly být usazené na špičce vánočního stromku místo hvězdy. Krásný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, delaji mne opravdu radost a chvalu si urcite zaslouzi. Uz muzu dat i presnost.. tyto delaji -24s od doby vlozeni batt. asi kolem 18.9...
Vsiml jsem si, ze by slusely i vedle ve vlakne tematickeho tydne, ktere docasne ozilo.
Dnes, vlastne uz vcera jsem chtel pokracovat ze 0614 na 0624(tyto maj presnost +1s az se nechce verit a budu sledovat), ale tyto ↓↓↓ je docasne trumfly.
Dorazilo totiz pres znameho znameho par nakupu z nemeckeho ebaye. Stihl se na posledni chvili vratit na svatky a dovezl i tyto Junghans à la Casio...
Ostatni dorazivší pridavam zde...

JungCasi.jpg.6408b13e886b06a9066a78c36094bffc.jpg

Upraveno uživatelem akai
edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 17 minutami, t2 napsal:

Moc pěkný! To je stejný modul jako mají Omegy? Mají taky hvězdičku?

Ano. Je to rovnaky modul, aky ma Omega. Hviezdicka sa ukaze pri spustenych stopkach a prepnuti na hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s označením "Swiss made" konkrétně na Omegách přesně nevím.

Ale obecně jsou přesně definovaná minimální procenta dílů vyrobených ve Švýcarsku, ze kterých musí být hodinky složeny, aby mohly mít toto označení. Plus jsou další definovány další požadavky na další možná "měkčí" označení jako "Swiss Movt", "Swiss" atd.
Historicky se to ještě různě měnilo a také jsou tato procenta jiná pro různé typy výrobků. Přeci jen je toto označení stále silný nástroj marketingu.

Pokud by náhradní díl nebyl vyroben ve Švýcarsku, pak zřejmě takové označení nesměl nést. Ale to asi není tento případ na Omegách. Tam asi půjde spíš o vůli výrobce, kam všude označení původu zrovna použije. Samozřejmě to není povinné. Byť označení původu obecně povinné je podle jiných regulí.

Dopodrobna případně zde anglicky na Wiki.

---

>Gombo:
Tissoty opět krasavci. Z grafického hlediska zajímavý mix starého jakoby patkového písma především na názvy dní a moderního bezpatkového na další texty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...