Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To teda koukám. Podle těch popisek na klávesnici mají dedikovaná, nebo teda spíš dvojfunkční tlačítka na nastavení přímo na klávesnici kalkulačky? 
Tipuju a hádám: HR-hour, Mi-minute, YR-year, Mo-month, DT-date, A/P-AM/PM? Trefil jsem to?

Na rok 1979 zajímavý a pěkný kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Gombo napsal:

Je to presne tak, ako pises. Navyse maju na budik melodiu namiesto pipania

No, každopádně jsou bez chybičky. Ta 08 za datumem prezentuje rok 2008? Nelze nastavit tok 2021, protože už skončil naprogramovaný kalendář?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto fakt pochvalu zasluhuji, opravdu moc krasne. Tak jak mne calc. nechavaji chladnym, tak tyto bych mohl moc.
Jeste tak videt jak to vymysleli uvnitr... -je to neci modul? nebo nejaka vlastni objednavkova iniciativa?
To jsou v podstate tyto MA aj. - pred rokem zde...
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze své podstaty a svého hodinkového vývoje dnes nemám rád cokoli na baterku. Nad digitálkama jsem před pár lety zlomil hůl a rozprodal je. Never say never. Tohle mi dnes přinesl pošťák. I když se musím přiznat, že po tomhle modelu pokukuji, co vyšel na trh, ale teď jsem asi dozrál zpět. Jsem prostě ztracen.

DSC_0611.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Gombo napsal:

1979

ADEFE0C8-4167-460A-AC4B-EBDBB1CB5BB0.jpeg

S tímto modulem bylo víc značek. Já je mám pod značkou Zeon. Ale rozhodně ne v tak hezkém stavu, jako Gombo. A taky trochu zlobí displej. Nezobrazují se některé segmenty. Teď v nich ale nemám baterii. Ale moc se mi líbí ten kovový pásek. Je krásně jemný.

 

Zeon.jpg

Zeon1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky



Ze své podstaty a svého hodinkového vývoje dnes nemám rád cokoli na baterku. Nad digitálkama jsem před pár lety zlomil hůl a rozprodal je. Never say never. Tohle mi dnes přinesl pošťák. I když se musím přiznat, že po tomhle modelu pokukuji, co vyšel na trh, ale teď jsem asi dozrál zpět. Jsem prostě ztracen.



Naprosto tě chápu. Tomuhle kousku sevtěžko odolává. Určitě nebudeš litovat.

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...