Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

Nedavno sme tu riesili stare kalkulacky a ja som dnes u rodicov vyhrabal tatkovu staru Sharpku z roku 1977. Boli v nej nabijacie baterky, ale adapter sa niekde stratil. Tak som do nej dal klasicke AA a kalkulajda nabehla.

0B40D079-A1E2-4F05-947D-F2DB9C1C139C.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 8,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

-po nixonech obcas na ebayi pokukuju, maji zajimave napady....

A klasika od Seiko, nekdy mi prijde, ze jsou od nich videt asi nejvic.
Jinak ja si dnes odzkousel tebou drive predstavene.... -s tvym komentem se neda nez souhlasit.
Byl to boj, ale stalo to za to. A asi nejen mne sedi perfektne.
 

V 5. 5. 2021 v 14:48, Kristian.nov napsal:

...Jinak nařídit tyhle ranný moduly, to je někdy peklo... 12 sec. je třeba držet dvě tlačítka než se vůbec přepnou do módu nastavení a tím to teprv začíná:-DD...

 

.
31.jpg.e0f8af13f59b34e088f48f354586b0de.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne, pekna a az budes priste vahat zda vyrazit s nimi, tak rozhudnuti bude mozna snazsi.

U mne si dnes zaslouzi byt na ruce tyto, nebot se zadarilo a postup byl uspesny i zde.
Povedly se oboje a nyni konecne jde vse ovladat.
Manual↓↓↓ mam, ale jsem z tech moznosti odpoctu provazanych se stopkami zatim celkem zmateny. Pipa si to nejak moc casto.
No radost nyni uplna, protoze bez tech vrchnich to bylo takove neuplne polovicni...

9590.jpg.fa29d4929d3df2e6942764854ed986ed.jpg

.

9590.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný technosporťáky. Úplně jsem přehlédl tvůj starší příspěvek s výrobou vrchního plastového tlačítka. Taky pěkná "dentistická" operace.

Předpokládám, že funkce "Pace" je i tady určena k určování tempa, jako na jiných, i dnešních, diginách. Je to tak? Je to tedy pípák s nastavitelnou frekvencí? Podle přiloženého návodu 0-239x/min. Kdysi jsem podle toho zkoušel chodit s mými Casio JC-22 a byl jsem úplně vypípanej.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 8. 2021 v 12:07, jendazhor napsal:

... Je to tak? Je to tedy pípák s nastavitelnou frekvencí? Podle přiloženého návodu 0-239x/min.

Ano , je to presne tak i kdyz asi maloco by se dalo pri 239 tzn. 4x behem jedne vteriny stihnout...

U techto jde nastavit max 155..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...