Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 18. 10. 2021 v 18:52, t2 napsal:

Dneska soudek:

Tento modul má jednu zaujímavosť: dlhým držaním tlačidla na podsvietenie sa podsvietenie nevypne po 3s, ale bude svietiť vždz ešte 3s po uvoľnení tlačítka. Takto to nefunguje asi u žiadneho iného modulu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, t2 napsal:

Dneska sportovní databanky. JAU!!! Čokl jeden. No taky ho nemám hladit, když není můj.

Čtyřnohej millovník digitálek?
Nedávno mi jeden natrhnul vestu. A to jsem si ho ani nevšímal. A bylo to nad zadkem, takže po hodinkách asi nešel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milovník digitálek jsem v širokém okolí asi jen já. Tenhle pes je tu celkem nový, ale párkrát jsme se už potkali. Je to magor co štěká a vrčí. Ale pohladit se vždycky nechal. Nejdřív hodně štěká a panička ho musí držet pevně. Pak štěká trochu míň. Když ho začnu hladit tak zmírní do vrčení ale už radostně vrtí ocasem. Nakonec je úplnej mílijus a je rád za pohlazení. Teda aspoň čtyřikrát to tak bylo. Dneska to bylo uplně stejný, jen to obohatil kousnutím. Ale pak se zklidnil a stejně se nechal hladit. No, bůh ví co mu letí palicí.

Koho nebaví zvířecí story může zbytek přeskočit.

Pamatuji se, že jeden pes mě lehce kousnul přes DW 5600E. Ale asi to nemyslel tak moc vážně, páč to přežily celkem bez úhony, Jejich modul maká dodnes v kovovým pouzdře.

Jednou před víc jak deseti lety jsem se byl koupat na Slapech. Byly tam nějaký lidi s větším psem (už si nevzpomínám co to bylo). A pes ve vodě. Já se ho nevšímal a plaval si. Pes se ke mě začal blížit. Tak jsem udělal úhybný manévr a nabral kurz na pevninu. Dal jsem do toho vše a vyvynul max rychlost, ale to nestačilo. Pes za mnou a jak plaval tak mi podrápal drápama záda.

Přesto mám psy rád.

 

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, dizi napsal:

Tento modul má jednu zaujímavosť: dlhým držaním tlačidla na podsvietenie sa podsvietenie nevypne po 3s, ale bude svietiť vždz ešte 3s po uvoľnení tlačítka. Takto to nefunguje asi u žiadneho iného modulu.

To jsem nějak nenašel. Když chvíli podržím start/stop tak se objeví indikátor, ale to dělá blikání při alarmu/timeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, t2 napsal:

To jsem nějak nenašel. Když chvíli podržím start/stop tak se objeví indikátor, ale to dělá blikání při alarmu/timeru.

Asi som to zle napísal. Keď držíš podsvietenie, tak sa na väčšine modelov (okrem trojtlačítkových) podsvietenie zapne na daný interval a aj keď stále držíš tlačítko, tak sa po tom intervale vypne. Tento modul to ale má inak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oboje pekne, sem chvilku uvazoval ktere se mne libi vic. No neumim si vybrat, kazde zajimave jinak.

A jak tady pises "Divne je, ze oznacenie kalibru je rovnake..." tak taky jsem se nedavno divil jinemu stejnemu modulu s odlisnostmi...

Jinak dorazily 9230 (ebay.. for parts..)  z Nizozemi za par evropskych penez. Se kterymi se od pocatku tahly "podivnosti"...
Nenaskocil tracking kontaktoval jsem prodejce... -odpoved ze v ramci uspory nakladu je bez, ale at se nebojim, ze pokud nedorazi posle castku zpet. OK.
Za par dnu dorazila asi neumyslne roztrhnuta(spis protrzena ostrou hranou vlozene krabicky) prazdna obalka. At mam ciste svedomi tak jsem zkusil zavolat nasi dorucovatelce(cislo mam..) a popsal ji situaci. Za dva dny zazrak a hlasi, ze se nasly. Odemkla si schranku vlastnim klicem a krabicku vlozila. OK byly doma.
No po rozebrani(bohuzel jsem v zapalu nedelal foto) taky oxidace.
Po vycisteni jsem zjistil ze to neni tak hrozne a chybi jen cesticka s jednou odbockou od minusu batt. a vodivy lak zabral.
K dokonalosti chybi rozbehnout prave horni... -takze bez svetla a stopky nestopuji. No zatim s nima koncim staci mne to takto...

x.thumb.jpg.e52f681f4d3b8c87caee3ba6577d7d8a.jpg

y.thumb.jpg.fa4a507d6e21cf072280721b1b6cb876.jpg

z.thumb.jpg.9afa3277320d7ee7ee6e81e1d3168642.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, t2 napsal:

Milovník digitálek jsem v širokém okolí asi jen já. Tenhle pes je tu celkem nový, ale párkrát jsme se už potkali. Je to magor co štěká a vrčí. Ale pohladit se vždycky nechal. Nejdřív hodně štěká a panička ho musí držet pevně. Pak štěká trochu míň. Když ho začnu hladit tak zmírní do vrčení ale už radostně vrtí ocasem. Nakonec je úplnej mílijus a je rád za pohlazení. Teda aspoň čtyřikrát to tak bylo. Dneska to bylo uplně stejný, jen to obohatil kousnutím. Ale pak se zklidnil a stejně se nechal hladit. No, bůh ví co mu letí palicí.

Koho nebaví zvířecí story může zbytek přeskočit.

Pamatuji se, že jeden pes mě lehce kousnul přes DW 5600E. Ale asi to nemyslel tak moc vážně, páč to přežily celkem bez úhony, Jejich modul maká dodnes v kovovým pouzdře.

Jednou před víc jak deseti lety jsem se byl koupat na Slapech. Byly tam nějaký lidi s větším psem (už si nevzpomínám co to bylo). A pes ve vodě. Já se ho nevšímal a plaval si. Pes se ke mě začal blížit. Tak jsem udělal úhybný manévr a nabral kurz na pevninu. Dal jsem do toho vše a vyvynul max rychlost, ale to nestačilo. Pes za mnou a jak plaval tak mi podrápal drápama záda.

Přesto mám psy rád.

 

Na psy ve vodě radím vždycky dávat bacha. Většinou tě nechtějí potopit, ale zachránit. Myslí, že se topíš. Bohužel jejich metoda záchrany tě k topení může rychle dovést.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jendazhorPro me taky a to modelem, D070 si nejak vubec nevybavuju, ze bych uz videl. 
Chtelo by to nejaky uceleny prehled rady D , -no na nic takoveho jsem nenarazil...
Neco zde...

V 9. 4. 2021 v 19:16, akai napsal:

viz. tyto dva odkazy...D060

Upraveno uživatelem akai
edit log. :
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...