Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Po mnoha letech jsem zase rozchodil moje Casio W-85, které jsem dostal k vánocům někdy v roce 1995. Stačilo vyměnit baterku a šlapou jak za mlada. Jen s tou vodotěsností mám strach, že už to nebude ono.

20220126_124730.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 1. 2022 v 13:02, t.p napsal:

Po mnoha letech jsem zase rozchodil moje Casio W-85, které jsem dostal k vánocům někdy v roce 1995. Stačilo vyměnit baterku a šlapou jak za mlada. Jen s tou vodotěsností mám strach, že už to nebude ono.

20220126_124730.jpg

Takhle nějak začíná Chronobundus digitalus... 😉😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, jendazhor napsal:

Hezký 👍, tak ty mi taky ještě chybí... Ale ty současný ceny...

No právě, ty ceny... Se úplně zbláznili co za ně chtějí. Proto sem je ani neplanoval... 

Ale narazil jsem na něna náhodou na Sbazaru prakticky v NOS stavu jen bez dýnku a náramku za 600,- slovy šeststovek 😱

Tak sem k nim za dalších šest stovek vzal z Indie nefunkční vrak a mám kurva radost 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Kristian.nov napsal:

No právě, ty ceny... Se úplně zbláznili co za ně chtějí. Proto sem je ani neplanoval... 

Ale narazil jsem na něna náhodou na Sbazaru prakticky v NOS stavu jen bez dýnku a náramku za 600,- slovy šeststovek 😱

Tak sem k nim za dalších šest stovek vzal z Indie nefunkční vrak a mám kurva radost 😉

Tak to byl dobrej kup a skládačka. Když to člověk poskládá a rozchodí, to je pak radosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...