Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pro osvětu ukazuji i zde, protože sehnat dnes nové stainless steel, tedy celo-ocelové digitálky je prakticky nemožné. Tak už jo. Nový model Adidasu od výrobce Timex. Celkem povedené retro.

 

 

80A4B04C-0C05-4F2E-BD5D-588DEB7911C7.jpeg

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně to jsme ve vedlejším vlákně probírali. Já to díky ostatním pozitivům zkousnu, ale kdyby měly značku Timex, tak by byly dokonalý.

Předpokládám, jestli o ně bude zájem, tak Timex třeba vyrobí i podobný model pod svojí značkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Jerryl napsal:

Přesně to jsme ve vedlejším vlákně probírali. Já to díky ostatním pozitivům zkousnu, ale kdyby měly značku Timex, tak by byly dokonalý.

Předpokládám, jestli o ně bude zájem, tak Timex třeba vyrobí i podobný model pod svojí značkou.

Já vím, nemoh jsem to vlákno rychle najít, tak jsem to dal sem.

Ale digi jsou to fakt pěkný, to ne že ne! Jojo, s "Timex" by to fakt nemělo chybu, taky doufám, že variantu se svou značkou udělaj anebo podobně pěknej model. Je zvláštní, že na trhu vlastně nic takového neni, řekl bych, že v dnešní době by se to mohlo prodávat, ale třeba se pletu, my tady to nejspíš vidíme jinak.

Tak ať Ti dělají radost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, geometr napsal:

digi jsou to fakt pěkný, to ne že ne! Jojo, s "Timex" by to fakt nemělo chybu

Souhlas, pokud by aspon dole misto reklamniho sloganu bylo " BY TIMEX " (jako dole)...

Jinak opravdu moc pekne, lcd za 1* a pouzdro vypada paradne. 

614028612__12.jpg.235c4aef789dcf91679f2c32aa57a4a8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš recht.

Ten reklamní slogan je úplně na prd a ještě k tomu ve třech jazycích pod sebou. Tvůj nápis by tam sednul jak ulitej. Škoda, že se nás nezeptali 😀

Jinak potvrzuji mé dosavadní závěry, že jsou dost dobrý. Taky mají 4 čudlíky na rozdíl od některých 3 čudlovejch Casií. 

Kromě těch nápisů bych na nich zatím nic neměnil a to je největší pochvala.

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...