Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Model DBA-900 s modulem 698, jestli se nepletu.
Musela být bomba, tehdy v roce 89, těmahle hodinkama přes repráček vytáček telefonní čísla přímo do telefonu.
Pěkný kousek tehdejší techniky. A taky ukázka, jak se v té době snažili do hodinek integrovat všechno možné, jako dálkové ovládání, rádio, televizi, hry, měřáky všeho možného, astroláby atd. atd.
Vlastně se ta původní snaha, mít všechno v jednom, ani dnes nevytratila, jen na to máme mobily a vlastně už zase i hodinky, ale trochu jiné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, jendazhor napsal:

Model DBA-900 s modulem 698, jestli se nepletu.
Musela být bomba, tehdy v roce 89, těmahle hodinkama přes repráček vytáček telefonní čísla přímo do telefonu.
Pěkný kousek tehdejší techniky. A taky ukázka, jak se v té době snažili do hodinek integrovat všechno možné, jako dálkové ovládání, rádio, televizi, hry, měřáky všeho možného, astroláby atd. atd.
Vlastně se ta původní snaha, mít všechno v jednom, ani dnes nevytratila, jen na to máme mobily a vlastně už zase i hodinky, ale trochu jiné...

Samozřejmě nepleteš, jsou to přesně ony. ;)

Jinak souhlas, to co bylo konkrétně Casio schopné integrovat do hodinek, mi přijde vzhledem v době vzniku fascinující. Japonci prostě uměli a umí. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, jendazhor napsal:

Pěkně. Jen nevím, jestli mladší návštěvníci fóra budou vědět, co to byl pager... 🧐

Jsem mladší návštěvník (rok výroby '79 :D) a vím co je pager, ale v ruce jsem to nikdy neměl.

Upraveno uživatelem MartyH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...