Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, casiotron napsal:

Pěkná raritka. Podle displeje bych tipoval na líheň Citizen.

Já si nejsem moc jistý, ale mám pocit, že když jsem do nich dával baterii, dělalo to na mě dojem jako Alba, resp. Seiko. Ale nerad bych kecal, už je to nějaký čas... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, bleriot11 napsal:

Hobby dost dobry.👍

Díky. ;)

Původně jsem se jich chtěl zbavit, ale nakonec jsme si k sobě našli cestu. :D

Off topic: Většinu hodinek, které jsem si kdy kupoval do sbírky, byly součástí setu dalších několika, o které jsem ani neměl moc zájem a tak jsem si říkal, že je střelím, abych aspoň trochu snížil náklady. Většinou to však dopadlo tak, že mi to bylo líto, nechal jsem si je a ve výsledku se mi tak zalíbily, že bych si dneska rval vlasy, pokud bych se držel původního plánu. :D No a tyto Hobby jsou názornou ukázkou. :) Nemáte to náhodou podobně? Nebo jsem ojedinělý pacient? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, casiotron napsal:

 

.....slint....

Sice je mám a i docela zachovalé, ale nejdou a tyto jsou totál funglovky, s původním páskem a jdoucí. A i pěkná fotka.

Jojo řemínek je originál a taky z vnitřní strany na to vypadá. Jinak na skle je jeden škrábanec. Ale jsou to moji miláškové. 🥰

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, MartyH napsal:

 Nemáte to náhodou podobně? Nebo jsem ojedinělý pacient? :D 

Já teda kupuji jednotlivě. Ale zase jsem sysel a co peklo schvátí to už nevrátí. Prodeje mi nejdou no. Ale letos jsem už hodně zabrzdil. Ono už je to cenově jinde než když jsem začínal. Taky mi přijde, že je trh nějaký vylovený. Koukám občas jen na ebay a aukro. A buď je to nezajímavé, už mám, nebo neumí poslat sem, nebo se mi to zdá drahé.

A vedete si někdo evidenci? Já jo a rád bych četl, že nejsem sám takovej pacient.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceny dost vylezny a trh je vycerpanej.No obcas se zadari.Kdyz neco koupim,taky se to nekdy snazim olevnit prodejem stejnejch co uz mam,nebo pro me neatraktivnich.

Presne, obzvlast na eBay jsou ty ceny dost napaleny…


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, t2 napsal:

95 QR-31 mám je ve dvou kusech. Ale takové DW 310 po třech. A další příklady by se našly. Sysel no. 😄

Ty jsem ještě neviděl, hlavně mě zaujala ta linka za dny. Jsou fakt super!

Taky syslím. Naštěstí tedy jen u Casií, na který jsem ulítlej... 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vedu si evidenci nasyslených kusů. Ale neodvažoval jsem se je spočítat. Pak to za mě jednou udělala dcera. To dělat neměla...
Každopádně se v poslední době taky brzdím. Ani času už moc nezbývá. Zatím poslední balík jsem nechal sbírat přes půl roku. Jenže pak se zase nevešel hmotností do levnější letecké pošty. Takže si zaplaval.
Občas mi to stejně nedá a koupím nějaký extra levný a obecně neatraktivní i modernější kousek jen proto, abych si ho vyzkoušel a osahal. Když má třeba nějakou netradiční funkcionalitu nebo konstrukci. Jako malej Jarda...
Jeden takový ujetý zrovna chystám, že ho sem hodím do vlákna nových úlovků, ale zatím nebyl čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evidenci si zatím nevedu, ale chystám se k tomu u nefunkčních kousků, abych měl rychlý přehled, co na nich nefunguje, resp. co by se dalo použít na náhradní díly. Začínám v tom mít lehce chaos. Funkční mám vystavené, takže tak +/- vím, co mám, ale už mi začíná docházet prostor... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...