Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 13 hodinami, Gombo napsal:

Dnes tieto NOSky . Este prist na to, ako hrat tu hru.

351DFF26-3BF7-420A-8CC1-DB18412A7623.jpeg

Gombo, tady máš návod:

Tyto hodinky mají jednoduchou hru TENNIS. Když stisknete pravé spodní tlačítko, spustí se hra TENNIS. Když se míček objeví na levém nebo pravém bodu (netuším, jestli myslí ty puntíky, nebo jen stranu displeje), udeřte do něj stisknutím pravého bočního spodního tlačítka. Pokud se vám podaří míček zasáhnout, změní směr a přejde na opačnou stranu. Hra je dokončena, když se vám to podaří 30krát.

This watch has a simple TENNIS game function. When you push the right side bottom button, TENNIS game starts. When a ball comes at a left side point or a right side point, hit it by pushing the right side bottom button. If you succeed in hitting the ball, it changes direction and goes to the opposite side. The game is completed when you succeed in 30 times.

Mimochodem, je zábava, mrknout se na všechny postavičky, které se na sklíčku s tímto modulem Y757 objevili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem odolával koupi vintage = starých omlácených digitálek.

Ale tyhle si mě prostě našly, protože by měly být ze stejného roku jako já 1978 a také skvěle padnou do mé vintage krabičky, kterou desítky let schovávám, že se bude někdy hodit.

 

No podívejte na ně

845E7214-2A6C-4057-BE5F-07AF2606CBA0.thumb.jpeg.5bc8052209ab20c857a472d2128306b6.jpeg

41BFE807-4AEC-4D03-907E-EFE1FB51E211.thumb.jpeg.9d6e4bea25e3c1e83e02ef8d63f6dec8.jpeg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Spůny" byly fakt jiné. Designový úlet od Seika vyráběný od roku 1995. Většinou pod značkou Alba. Značku Pulsar zřejmě používali pro americký trh.
Ty tvoje s modulem W650, jestli se nepletu.

Dříve se mi nelíbily. Teď už se mi zdají zajímavé.
Rozhovor s jejich tvůrci (+fota) je třeba tady (auto překlad google).

Je v něm dost zajímavostí.

Třeba že název Spoon (lžička) vznikl tak, že řekli – "tvar hodinek je jako když vypadne pudink ze lžičky". Nebo že používali dost netradičních technologií. Třeba zabarvenou tvrzenou hliníkovou povrchovou vrstvu, nebo 8 mm tlusté zakřivené sklo. Taky třeba ručně škrábali hliníkové povrchy už při výrobě. Nebo už tehdy použili STN displeje.

Jen prvního modelu prodali 1 milion kusů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky jedny Spoony. A to Alba Spoon W853. Tento modul se dával i do Alba Aka nebo třeba do Seiko Timetron, které vypadaly jako televize. Displej je bodový má šílené množství animací. Vlastně je animované jakékoliv přepnutí funkcí. Ale to vypouklé sklíčko se vážně nedá slušně vyfotit.
 

Alba_spoon_W853.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...