Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

před 28 minutami, Hantronix napsal:

Já mám taky jedny Spoony. A to Alba Spoon W853. Tento modul se dával i do Alba Aka nebo třeba do Seiko Timetron, které vypadaly jako televize. Displej je bodový má šílené množství animací. Vlastně je animované jakékoliv přepnutí funkcí. Ale to vypouklé sklíčko se vážně nedá slušně vyfotit.
 

Alba_spoon_W853.jpg

Trochu mi to připomíná helmu od skafandru do vesmíru nebo u pilotů stíhaček. :)

Jinak při tom focení by jistě pomohl polarizační filtr, ale takto aspoň máme možnost vidět i druhou stranu :D za objektivem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 8,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, Hantronix napsal:

Já mám taky jedny Spoony. A to Alba Spoon W853. Tento modul se dával i do Alba Aka nebo třeba do Seiko Timetron, které vypadaly jako televize. Displej je bodový má šílené množství animací. Vlastně je animované jakékoliv přepnutí funkcí. Ale to vypouklé sklíčko se vážně nedá slušně vyfotit.
 

Alba_spoon_W853.jpg

Tyhle se mi moc líbí. Hlavně jejich modul. Byl opravdu všude možně v rámci Seiko koncernu. A na youtube jsou k vidění i videa zběsilých animací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nešlo je tam prostě nechat ;-).. Navíc jsou v moc pěkném stavu a málo nošené. Pásek není vytahaný, dýnko a spodek pouzdra není nijak oškrábaný. Sklíčko až na malý "ťukanec" na levé straně pěkné. Prostě po delší době moc pěkný kousek z Aukra..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Olin.uj napsal:

Nešlo je tam prostě nechat ;-).. Navíc jsou v moc pěkném stavu a málo nošené. Pásek není vytahaný, dýnko a spodek pouzdra není nijak oškrábaný. Sklíčko až na malý "ťukanec" na levé straně pěkné. Prostě po delší době moc pěkný kousek z Aukra..

Jo jsou opravdu nadherny.Ta cena uz mi prisla premrstena.Proto je mas ty a ja mam prd.👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar chlapi pomozte mi v pátrání.

Nevydražil jste někdo v únoru 2022  tyhle hodinky?

viz odkaz: https://aukro.cz/seiko-digitalky-seiko-panske-hodinky-digi-7004723043

542F673B-6EF6-4C67-A8DF-6E2C91C3071D.thumb.jpeg.3d83f046a6bdcb736e60af09a1649e70.jpeg

 

Mají totiž tah z jiného modelu, který se nyní dostal ke mě a já pátrám po majiteli, aby jsme si mohli ty tahy prohodit zpět a mít hodinky v origo stavu.

Já mám tyhle, co jsem tu už ukazoval:

image.thumb.jpg.ee3650778628b7de704d038bc3247dd8.jpg

Oslovil jsem i prodávajíciho, třeba se zadaří.

Díky za pomoc

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za zmatky.

Trochu jsem se v zápalu boje unáhlil v úsudku. Bohužel ty koncovky u hodinek z 1. fotky jsou trochu jiné než hledám a hlavně k nim podle databáze sedí.

Měly by vypadat takto

15DFEB8D-B1CE-4B38-AA15-8DEFD721618E.thumb.jpeg.0cfc62c64a5c933873e7f786a97b463e.jpeg

Takže odvolávám akci.

Ale kdyby vás napadlo co s tím, tak prosím napište. Díky

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Gombo napsal:

Neviem, kam to mam hodit, tak to skusim tu. Sestra mi poslala z GB krabicu bordelu a je tam par funkcnych modulov, len netusim z coho su. Mozno ich z foto spoznate. No a mam aj dve puzdra bez criev. To na pravo vyzera byt NOS.

0E342DD5-55DD-40BE-BB0E-3A46446EAF4F.jpeg

594545A6-3533-4453-A7D7-DC657E0D0E08.jpeg

F785F528-84B3-4633-8F03-0A47362A7D4D.jpeg

CBE380F9-5132-4A7A-9F11-87CECD552755.jpeg

28AA505C-037A-4786-A6FA-85BA2E906721.jpeg

C4C48E99-7DC0-4502-901C-57C19D118F1E.jpeg

Do těla těch Lorus s otočnou lunetou patří modul z modelu Seiko A825 nebo A828, jestli se nepletu. Ovládání funkcí přes otočnou lunetu jako u několika podobných modelů Seiko. Ale tento Seiko model, stejně jako ty ostatní podobné (A826, A827, A829), už jsou dnes málo dostupné a drahé. Třeba model A828-6000 už je úplně rarita za balík.
Takže sehnat do nich funkční modul už asi nebude jen tak.
Leda by někdo potřeboval pro svůj funkční modul zachovalé tělo, byť pod značkou Lorus a v plastu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Pěkný. Tenhle typ ana-digi je jedním z mých nejoblíbenějších, ale bohužel na ně mám moc velký zápěstí a vypadá to pak dost divně, tak jsem je nikdy pořádně nenosil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se lekl, že je to pohled z Véčka. Tam jsem ještě nebyl, ale tohle bude mrakodrap nad Arkádama, tam jsem byl. Pěkný panoramata tam mají. Člověk si tam připadá skoro jako ve velkým světě financí. 😀

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...