Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, skodna napsal:

Tak to jo, já je viděl na ebay v různých barevných kombi, ale vše v USA a pod. daleko. Cena kolem 2000 a pošta podobně. 

Mne dojde raz za cas od sestry krabica plna “darcekov” .  Dokonca mi raz poslala v takejto krabici jedny hovoriace hodinky, ktore hovoria po spanielsky :)  . A nasli sa v Anglicku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Hantronix napsal:

@MartyH myslíš tyto?
Tak to jsou Casio VCL-100 (Vivcel).
Casio_vivcel.jpg.5f5f279722f2041e32d98f3eab55409c.jpg

(Dnes jsem použil starší foto, ale @t2 mě inspiroval. Myslím, že zítra si je vezmu na ruku.)

Díky moc, přesně tyto jsem myslel. :)

Pochopil jsem to správně, že umí detekovat příchozí hovor na mobilu?? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jendazhor 

Dotykový displej umožňuje ovládanie medzičasov alebo sprístupniť pokročilé funkcie bez prerušenia behu. dotykový displej je možné vypnúť podľa potreby. Funkcie Target Time Pacer poskytuje zreteľne počuteľnú spätnú väzbu, ak je bežec príliš rýchly, alebo príliš pomalý. Záznam cvičenia do pamäte hodiniek. Lap Management System umožňuje ľahký prístup k 250 mezičasům. Alarmy hydratácie a výživy pripomínajú doplnenie nápojov a stravy v pravidelných intervaloch. Pamäť na 5 cvičení s 50 medzičasy na tréning. Počítadlo na 99 kôl 24 hodinový časovač.

 

Upraveno uživatelem Gombo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, MartyH napsal:

Díky moc, přesně tyto jsem myslel. :)

Pochopil jsem to správně, že umí detekovat příchozí hovor na mobilu?? 

Ano jsou to první chytré hodinky od Casia. Moje nejsou eu verze, neumí GSM. Můj je model VCL 100S. Zajímaly by mě jaké má eu verze animace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dnes diky @Harwey, kteremu musim i zde takto podekovat, si mohl dovolit poprve ponosit tyto i-RANGE...
Venoval mi dilky k naramku a ted se tedy na ruku obcas mohou dostat.
-apropo proc nektere nemaj oznaceni i-RANGE a jinak totozne vi kdo?
Povedlo se i s podsvitem, ktery je jen asi 1,5s zachytit takto... -neda se prodlouzit? jako u nekterych na 3s?

i_RANGE.thumb.jpg.a448b84aba8b16d8a9c77698418d3a4d.jpg

i-Range.thumb.jpg.44e354fd9af34a995c13cff4968410e3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám verzi bez nápisu. Myslím, že se to liší podle trhu, kam jsou hodinky směřovány. Něco jako u modelů MRG 1 a GS 100.

Taky mi svítí 1,5 s. Nezkoušel jsem jestli je tam možnost delší doby osvitu. Ani teď nevím jestli k nim mám manuál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...