Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 10 hodinami, t2 napsal:

Taky mi svítí 1,5 s. Nezkoušel jsem jestli je tam možnost delší doby osvitu. Ani teď nevím jestli k nim mám manuál.

Dik za snahu. A asi to potvrdim, manual jsem nasel qw3019.pdfa mam z nej dojem, ze jen kratce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Já mám dneska Casio AB-100. Tento typ ana-digi se mi strašně líbí a navíc ještě s databankou, to jsem musel mít. Nemám vůbec problém s tím, že jsou maličké, aspoň to vypadá vtipně 😄

IMG_1320.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, Chilliluk napsal:

Já mám dneska Casio AB-100. Tento typ ana-digi se mi strašně líbí a navíc ještě s databankou.

 

Ty se mi už nějaký čas líbí. Kdybych je sehnal za dobrou cenu neváhal bych.

Já dneska poprvé tyto vintážky:

xIMG_20230322_182133.jpg.6e10a842d2af8ef65e108b843769a05b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

S Timexama se to tady poslední dobou dost rozjelo, a to je jen dobře. Zdá se mi, že jsou oproti Casiím někdy neprávem podceňované.

Jinak ty AB-100 mají na Casio takový dost zajímavý modul v tom, že kde je člověk nechá, tam zůstanou, tzn. žádná automatika, když prostě zůstanou v módu databanky nebo alarmu, tak jsou tam pořád. Člověk pak může mít na displeji něco stabilně "napsáno". Je to taková skrytá funkce. Já tu automatiku nemám rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 3. 2023 v 20:06, t2 napsal:

Ano jsou to první chytré hodinky od Casia. Moje nejsou eu verze, neumí GSM. Můj je model VCL 100S. Zajímaly by mě jaké má eu verze animace.

Myslíš, že jsou tam různé animace?
Ty moje jsou VCL-110. Přijde mi, že jsou tam nějaká prehistorická zvířata (dinosaurus, pterodaktyl, ...). Pár jsem se jich pokusil zachytit, ale hýbe se to a celkem rychle se to mění, tak není jednoduchý to zachytit. V klidu tam buď něco spí nebo se točí anténa, podle toho, jestli je zapnutá detekce GSM.
 

Vivcel_anim.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Chilliluk napsal:

Já mám dneska Casio AB-100. Tento typ ana-digi se mi strašně líbí a navíc ještě s databankou, to jsem musel mít. Nemám vůbec problém s tím, že jsou maličké, aspoň to vypadá vtipně 😄

IMG_1320.jpg

Soudě dle tvého avataru jsi reinkarnovaný Bud Spencer. To se pak nesmíš divit, že AB-100 působí jako maličké, když máš jeho pazoury! :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk
před 6 hodinami, MartyH napsal:

Soudě dle tvého avataru jsi reinkarnovaný Bud Spencer. To se pak nesmíš divit, že AB-100 působí jako maličké, když máš jeho pazoury! :D 

 

Bud Spencer byl super, navíc se mu postavou skoro podobám, tak jsem ho použil jako avatar😄

Tyhle už mi sednou lépe...

 

 

IMG_1324.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Hantronix napsal:

Myslíš, že jsou tam různé animace?
Ty moje jsou VCL-110. Přijde mi, že jsou tam nějaká prehistorická zvířata (dinosaurus, pterodaktyl, ...). Pár jsem se jich pokusil zachytit, ale hýbe se to a celkem rychle se to mění, tak není jednoduchý to zachytit. V klidu tam buď něco spí nebo se točí anténa, podle toho, jestli je zapnutá detekce GSM.
 

Vivcel_anim.jpg

Tak to je stejné jako mám já. Ale pak je VCL 101 a ty mají něco jiného:

vcl101a.thumb.jpg.79634739c0e139b99d842e0a03026ac9.jpg

vcl101b.thumb.jpg.1fbc07f489e0f118eb9b725b6c7fbc42.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...