Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

JJ, je to divočina.

Původní font v sedmdesátkách býval menší, jako mají dnes Hamiltony PSR, ale ty jsou v porovnání s těmito za raketu. 

Jsou to moje první zlaťáky. Zlatou normálně ignoruju, ale k tě červenejm číslíčkům neskutečně sekne.

Pořídil jsem je jen tak ze srandy, pro ten oldskůl fílink😀

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 8,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 17 hodinami, Jerryl napsal:

Tak za tohle by se nemusel stydět ani Theo Kojak😂

IMG_1064.thumb.jpeg.0b88c7f80a7e88f1adf885f67587bf2c.jpeg

IMG_1071.thumb.jpeg.e7328a65c6461a90b5bc1c8d3e41f270.jpeg

To pouzdro je fakt pekny,ale ty cisla jsou šílený.Uz se tu probiralo,ze pred padesati lety delali krasny led displeje.Tak ja teda tu historii.

20240424_085338.jpg

20240424_085425.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, MartyH napsal:

Neobvyklé, vidím to poprvé.
Dnes jsem si vzal Seika v červené.
ae549f0ec8d6e8355331418ba5d7fa79.jpg

Pekné Seika. Tie moje dnešne sú len také lacné imidžovky. Majú síce stopky a budík, ale používanie je zložité. Všetky tlačítka sú zapustené, stláčať sa dajú len ihlou alebo tenkým skrutkovačom. Pozitívne je že puzdro je z kovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Lisky napsal:

Pekné Seika. Tie moje dnešne sú len také lacné imidžovky. Majú síce stopky a budík, ale používanie je zložité. Všetky tlačítka sú zapustené, stláčať sa dajú len ihlou alebo tenkým skrutkovačom. Pozitívne je že puzdro je z kovu.

Jj, vypadají tak. 🙂

Jinak u těchto Seiko je celkem zajímavé, že u seřízení času má každý segment (HH:mm.ss) svoje dedikované tlačítko pro nastavení hodnoty. To samé pro datum. Člověk se tedy nemusí posouvat mezi jednotlivými segmenty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak to dobre chápem tak to je ako na ruských Elektronikach. Tam tiež každé tlačitko nastavuje inú funkciu.

To bohužel nedokážu říct, páč žádné funkční Elektroniky nemám… Každopádně při nastavování času se hodiny mění pravým horním, minuty předním a vteřiny pravým dolním tlačítkem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...