Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Siwi:to mě mrzí. Velikost je jasná a ten řemínek je pro mě mnohem pohodlnější než hrůza na DW-5600. Doufám, že u GW-5610 to bude lepší :-) já ty F105 fakt žeru

U 5610 je mnohem tvrdší řemínek a z mého hlediska oproti F91 nebo 105 bohuzel podstatně méně pohodlný. Ale třeba je to věc vkusu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, u těch 5610 působí řemínek solidněji a s hodinkami tvoří takový hodně kompaktní celek. S pohodlností u  něj problémy nemám. Tak uvidíš sám, co na něj budeš říkat.

 

Jinak hodinky jsem obratem věnoval své dceři, které se moclíbí a celé to zhodnotila slovy: "Ráno by mě ani nenapadlo, že dneska dostanu nový hodinky." Takže nakonec to dopadlo úplně nejlíp jak mohlo. U mě by se stejně jenom válely v šuplíku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

našel jsem staré fotky. f-105 jsem tehdá taky zkusil, illuminator hodně silnej, displej krásně čitelný, ale bohužel kvůli té velikosti brzo šly z domu.

 

post-5667-0-92930600-1557304092_thumb.jpg

 

post-5667-0-43984800-1557304115_thumb.jpg

 

post-5667-0-56462400-1557304142_thumb.jpg

 

siwi, já myslel, že w-215 máš, ne?

215 nosí žena, já 217 s klasickým casio designem, ale ty asi půjdou, protože nenosím..

post-5667-0-09116500-1557304225_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prvotní nastavení, upgrejdy atd. trochu krklomné, ale nakonec všechno funguje jak má fungovat (zvlád sem to i bez návodu)...... trochu mi teda sere ten řemen, páč se tváří, že vydrží hovno, ale to je třeba jenom dojem ...... na druhou stranu u něj kvituju díry po celý dýlce, páč to bude větrat

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle to vypada normalne bez podsviceni ...... muzes si nastavit pozitivni nebo negativni displej vcetne toho vokynka co je datum + si muzes dle nabidky poskladat co chces mit ve vokynku nebo na hlavnim displeji za informace ........ podsviceni to ma celoplosne, plnotucne bez jakychkoli stinu s dlouhym casem ...... ja tam mam asi osm vterin ale jde to snad az do pul minuty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je taky, dneska budu podruhé nabíjet, mezi prvním a druhým nabíjením 24 dní v režimu hodinek se sledováním těl. funkcí a asi dvakrát jsem je zapnul na půl hodiny do záznamu GPS. Jinak spokojenost veliká. Pásek bude držet, je dost pružnej, už jsem asi dvakrát fest zachytil a drží. I odolnost plastu pouzdra je dobrá, přežilo několik ostrejch štrejchnutí o stěnu a bez odřenin. Čitelnost vynikající v poz.i neg. nastavení. Lehoučké. Konektivita příkladná, přehlednost používaného Garmin Expres dobrá. Za mě výborný nákup. (foto staršího data)

post-5779-0-96651400-1557896974_thumb.jpg

post-5779-0-41254900-1557897053_thumb.jpg

Upraveno uživatelem FranaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...