Jump to content

Jaké digitálky máte dnes na ruce

Recommended Posts

Ale to je úlně normální. Telefon se seřizuje časem ze sítě, zatímco RC signál je šířen analogově po dlouhých vlnách. Časový údaj získaný z něj je přesnější. Po síti dochází ke zožděním, a to pokaždé k jiným. 

• Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dnes jsem je vzal i do prace.

Po dlhšej dobe ich venčím...

Dnes střídmost a elegance... IRW-M200TD

Jo, to je fakt. DAB radio je taky o pár vteřin opožděné, takže si podle něj nemohu seřizovat hodinky, to mi vadí. Stejně jako televize. Doba digitální a přitom nepřesná..

Doba digitální je přesná, bohužel servery a počítače jsou (relativně) pomalé. Takže než zpracují signál a pošlou ho dál, tak to chvilku trvá. Na té televizi je to vidět hodně. Vlny (vzduchem) letí rychlostí světla. Když pustím TV přes DVB-T2 a vedle pustím TV přes IPTV, tak tam než ten signál proleze přes internet, tak má třeba i 5 sekund zpoždění.
Dřív by mi to taky vadilo, řešil jsem každou vteřinu. Dnes, jak už jsem starší, tak už to neřeším. 😎

No, a když pustíš DVB-T2 a vedle toho klasické analogové FM rádio, zjistíš, že i digitální televize šířená pozemní cestou je oproti analogu také zpožděná.

Je to velký paradox dnešní digitální doby. S nárůstem těchto technologií nám mizí možnost zjištění přsého času. Až jednou vypnou analogové rádio, zbyde nám už jen RC.

Doufám, že meě nesežerete jako bych se ptal Frantika na Festinu, ale chci se zeptat na názor na Timex T80? V tý edici PAC MAN se mi pro srandu docela líbí, a možná bych o nich uvažoval. Je to úplná blbost?

Myslím, že je to v pohodě a příjemná změna oproti např. Casiu

před 25 minutami, Frostie napsal:

Myslím, že je to v pohodě a příjemná změna oproti např. Casiu

Za skeptiky: Ale nepříjemná změna ve zpracování oproti casiu. Mám teda jen jednu zkušenost s tímhle retro timex modelem, ale třeba ta tlačítka, každé šlo jinak..děs. Doporučuju osahat, už jen vzhledem k ceně, co za to chtějí.

No jasně, kalkulačka.

Tahle se mnou prožila perný chvíle nebo spíš já s ní na gymplu i vš. Pořád jí chovám v úctě ve psacím stole. Uměla dost věcí a i základní grafy. Na tu dobu boží.

já na ní jedu furt (co taky na kalkulajdě měnit, žejo), proto je stále při ruce, když fotim digošky. začala to se mnou na stavební průmyslovce v Dušní - to Vám bylo strašný peklo tenhle ústav :D.

@Gombo to nevypadá až tak zle, ale CA 53W se mi líbí víc

Zajímavé. Škoda, že ten vršek je tak nějak přeházený. Klávesnice je povedená.

Edited by t2

Mě by zajímalo, jestli tak kalkulačka kalkulačkuje?

Přidávám dnešní soft tuning Casio w158, které jsem osadil tahem z vintage hodinek Citizen. Myslím, že to vůbec není špatný, protože na rozdíl od originálního tahu je tento leštěný stejně jako pouzdro hodinek.D2D7A4FF-A827-4A25-93DB-8B47BAEBFAF1.thumb.jpeg.423245e1b1c75e0f977fc3c86e9c3343.jpeg