Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Chilliluk

Dneska zase něco staršího. To aby se to vyrovnalo s tím, že jsem dneska pořídil absolutně nový silikony. 

 

 

Fakt bych chtěl vidět celou tvoji sbírku pohromadě...jak to tak delší dobu sleduju, moje sbírka nesahá té tvojí ani po kotníky  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Dneska jedny z nejoblíbenějších..DBX-100. Teď jsem jim dal delší dobu pauzu, ale byly časy, kdy jsem je nosil v podstatě rok v kuse kamkoli, i do míst, kam by patřily géčka, a vždycky všechno v pohodě vydržely.

post-12565-0-17433200-1426089648_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perfektní Citizen....to jsem právě sledoval založením tohoto vlákna - ukázat pěkné zajímavé digošky, které máme doma, třeba jako inspiraci pro ostatní.

 

Omlouvám se, že jsem tohle vlákno objevil až teď před malou chvilkou. A přitom číslíčkový hodinky mám pořád moc rád. Zároveň vítám myšlenku pestrosti značek, protože jinak je tu na fóru celkem přegéčkováno. Už teď se tu scházejí velice pozoruhodné kousky. Máte to kluci všichni moc pěkný. A pokud jde o hezké zajímavé hodinky, myslím, že pro začátek mohu posloužit třeba takto:

 

post-437-0-48181400-1426099312_thumb.jpg

 

Fakt bych chtěl vidět celou tvoji sbírku pohromadě...jak to tak delší dobu sleduju, moje sbírka nesahá té tvojí ani po kotníky  :)

 

V tom případě by stálo za to přijet na některý digisraz. T2 už se o to letos 2x pokoušel, ale nám ostatním se to vždycky zrovna nějak nehodilo. Už bychom se zase jednou ve větším počtu sejít měli. Je o co stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera (i vlastně ještě dnes ráno :-) jsem zas vytáhl DB-800 (omlouvám se za zhoršenou kvalitu mobilofotky).

Hodinky krasny, ale rozhodne by si zaslouzily do galerie lepsi fotecku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky nádhera!!! Jen bych se taky přimlouval za trochu lepší fotku, ať se tu můžeme kochat. Jinde těch digitálek k vidění moc není. Tohle vlákno může být takovou galerií nebo muzeem našich kousků  :D

 

Já jsem pro dnešek nevybral žádný technický unikát. Významné jsou spíš tím, že je měl na základce jeden můj spolužák a já mu je děsně záviděl. Přál jsem si mít taky takové. Ale bohužel nikdo z naší rodiny digitálky sehnat neuměl. Před několika málo lety jsem na ně náhodou narazil na Aukru. Nikdo jiný o ně zájem neměl, tak jsem je získal zu pár korun. Stempu s funkcí stopek a pseudo solárním dobíjením:

 

post-437-0-30150400-1426337655_thumb.jpg

 

No... Teď koukám, že tahle fotka tak není zrovna žádná hitparáda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Dnes DW-290 ve verzi s modrým rámečkem kolem displeje. Přišly už s tímto páskem (náhražka pásku pro DW-5600C) a docela jim sedne a je pohodlný, tak jsem jim ho nechal.

 

 

post-12565-0-01178900-1426340866_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Je tam modul 1219, tedy jako u těch, co mám od tebe - do roku 2029 a modrý illuminátor. Na víčku Japan.

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky krasny, ale rozhodne by si zaslouzily do galerie lepsi fotecku...

 

JJ, však jsem se omlouval :)  Byl to jen takový rychlocvak mobilem, momentální nápad v hospodě na pivu, když jsem si vzpomněl na tohle vlákno. A to ještě tohle je nejlepší fotka ze všech. Ono v plné hospodě se blbě fotí, fotil jsem si hodinky asi pět minut, když jsem si pak všiml, že na mě všichni kolem nějak divně koukají, tak jsem raději přestal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...