Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sakra práce! Budu tohle téma muset začít přehlížet, nebo si je budu taky muset pořídit. Nevím sice na jakou činnost bych je nosil, ale začíná mě to strhávat..   :gora:

 

 

Edit: Měl jsem na mysli konkrétně ty F 91W.. ------ Zase jsem netrefil téma------ 

Upraveno uživatelem Jiří_99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znám, stejné pocity jsem měl po zakoupení GW M5610. :clap: Nesundal jsem je z ruky určitě měsíc..  

No, co se odolnosti týče, v poslední době mám na ruce neustále některé ze svých Géček.. Občas červené soláry AQ - S800W pro zlepšení nálady. Ale největší radost mám z víkendů, či neděl. To si svátečně beru Prim Sport II. Vždy na rodinný výlet, či procházku.. :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znám, stejné pocity jsem měl po zakoupení GW M5610. :clap: Nesundal jsem je z ruky určitě měsíc..  

No, co se odolnosti týče, v poslední době mám na ruce neustále některé ze svých Géček.. Občas červené soláry AQ - S800W pro zlepšení nálady. Ale největší radost mám z víkendů, či neděl. To si svátečně beru Prim Sport II. Vždy na rodinný výlet, či procházku.. :punk:

to je moc hezká tradice také si často beru prim sport 2 ale na běžné nošení jsme zvolil Casio F-91W zezačátku jsem je nenamáčel ale včera jsem to nevydržel a chtěl jsem vědět co vydrží tak jsem je vzal do bazénu a obstáli na jedničku :) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 na běžné nošení jsme zvolil Casio F-91W zezačátku jsem je nenamáčel ale včera jsem to nevydržel a chtěl jsem vědět co vydrží tak jsem je vzal do bazénu a obstáli na jedničku :) :) :)

Jasan. Kvalitka za super peníz. Navíc, když prošly Frostie testem, nebál bych se je vzít do aqua-parku se vším všudy.

No, pěkně mě tady na ně lámete..  :starwars:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasan. Kvalitka za super peníz. Navíc, když prošly Frostie testem, nebál bych se je vzít do aqua-parku se vším všudy.

No, pěkně mě tady na ně lámete..  :starwars:

Aqua park přežijí jako nic :) a fakt jsou velice cenově dostupné :) jenom nevím kde se na ně dají sehnat náhradní pásky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 jenom nevím kde se na ně dají sehnat náhradní pásky :)

Aquapark bez jakýchkoliv potíží. Pásky: za levno ebay, je jich tam plno, včetně aftermarket, ale i origo. Za draho: Koscom nebo Fast, ale připrav se na to, že u nich mohou stát i více, než samotné hodinky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aquapark bez jakýchkoliv potíží. Pásky: za levno ebay, je jich tam plno, včetně aftermarket, ale i origo. Za draho: Koscom nebo Fast, ale připrav se na to, že u nich mohou stát i více, než samotné hodinky...

jej a na ebay je potřeba registrace nebo jak se tam nakupuje ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...