Přejít na obsah

Obchody s hodinkami - škrabance


Kapybarus

Doporučené příspěvky

Zdravim. Stretli ste sa s tym, že hodinky z obchodov, kde ich predavaju rovno z vykladu, lebo viac kusov nemaju, byvaju vo velmi zlom stave so skrabancami a kratermi?

 

Musel som takto obehnut niekolko obchodov (autorizovanych), kym som nasiel kus v 100% stave. 

 

To iste objednavanie z alzy. Dvojo hodiniek, obe som vracal hned na druhy den pre skrabance (raz na ciernej PVD oceli, raz na titane DLC).

 

Som len vyberavy alebo nieco nie je v poriadku? Viem, ze sa skrabance casom objavia, ale ked kupujem hodinky za cenu novych, cakam, ze aj budu vyzerat ako nove. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boli to citizeny as4025, as4035, as4050. 

 

Vsetko islo o autorizovanych predajcov citizen v Bratislave v obchodnych centrach. Na taketo veci mam bohuzial smolu alebo skumam veci podrobnejsie nez ini. :) Kamarat, ktory kupoval u jedneho z nich dvojo citizen hodiniek nemal problem, ja som nakoniec ledva ledva zohnal tie 4025 v bezchybnom stave. Skor ma to sokovalo pri alze, kedze tie snad nikto ani neskusal, no ked som dvojo hodiniek vratil, tretikrat som to uz nechcel riskovat. 

 

Ked su vo vyklade niekolko mesiacov, tak je tam to riziko asi vacsie a mozno nie kazdy je pri skusani opatrny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...