Přejít na obsah

Vintage Jump Hour Watch


Jeronimo

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Rychlé foto, vytaženo ze šuplíku. Příště nafotím líp.

post-27970-0-32543700-1424120487_thumb.jpg

post-27970-0-16641700-1424120514_thumb.jpg

 

Jsou to kvalitativní protipóly.

Lausanne mají 1-kamenný levný strojek, manuální nátah

 

Wittnauer pohání Tenor & Dorly 1393, 21 šutrů, 21600 A/h, automat

navíc mají absolutně zvláštní tvar a blbě se fotí :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Kolegové zeptám se, které z hodinek v tomto vlákně jsou Jump Hour? Měl jsem za to, že ten termín značí bleskové (skokové) přecvaknutí hodin a ne takové to běžné "diskové zobrazení". Předem moc díky :cheers:

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové zeptám se, které z hodinek v tomto vlákně jsou Jump Hour? Měl jsem za to, že ten termín značí bleskové (skokové) přecvaknutí hodin a ne takové to běžné "diskové zobrazení". Předem moc díky :cheers:

Já chápu pod názvem "Jump hour " všechny hodinky , u kterých je zobrazování času, data apod. jinak než ručičkama a vzhledem ke katogorii "vintage " , že se bude jednat o mechanické hodinky ...

Pokud to blbě chápu, také já děkuji za upřesnění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je v tom označování trochu zmatek. Jump hour by se měly označovat jen ty stroje, kde hodina skokově skáče, nikoliv ty, kde se plynule posunuje. Od toho je i ten samotný název. Ale vžilo se to pro všechny hodinky, kde je zobrazení času pomocí kotoučů s čísly. Ještě se používá označení digital mechanical hour nebo direct read hour a to je už obecnější a odpovídá celé skupině těchto hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je v tom označování trochu zmatek. Jump hour by se měly označovat jen ty stroje, kde hodina skokově skáče, nikoliv ty, kde se plynule posunuje. Od toho je i ten samotný název. Ale vžilo se to pro všechny hodinky, kde je zobrazení času pomocí kotoučů s čísly. Ještě se používá označení digital mechanical hour nebo direct read hour a to je už obecnější a odpovídá celé skupině těchto hodinek.

Neznám žádné hodinky, kde hodina skokově "skáče" , ale je pravda , že jsem hledač horší než Mužík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...