Přejít na obsah

hodinky do 1000?


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

rád by som si spravil v blízkej budúcnosti radosť novým hodinkovým prírastkom.Doteraz som mal hodinky značiek Casio,Citizen,Seiko a rád by som sa posunul

zase niekam inam :) Na svoje nové hodinky som si stanovil rozpočet 1000 ? a nerád by som ho momentálne navišoval.Chodím na toto forum pomerne často,

ale aj napriek tomu sa stále považujem za učňa a určite mám ešte dostatočne velke medzeri,takže týmto by som Vás chcel poprosiť či by ste mi vedeli

poradiť s výberom, prípadne ma nasmerovať iným smerom,potrebujem proste inšpiráciu.

Otázka teda na Vás milý kolegovia znie...

 

"čo by ste si Vy vybrali v danej cenovke ako najlepšie hodinky v danej kategorii na denno denne nosenie".

 

Moje požiadavky k hodinkám

 

- Chcem hodinky ako nové

- chcel by som niečo zo Švajčiarskej prípadne z Nemeckej produkcie (nechcem už japonskych vyrobcou chcem skusiť niečo iné).

- páčia sa mi Diversky taká tá športova elegancia na štýl TAG HEUER Aquaracer,alebo Omega Seamaster, Alpina Alpiner 4.

- mali by byt mechanicke kľudne automaty ,alebo ručný náťah.

- water resist 200 m prípadne viac

- priemer 42-44 mm

- zafírove sklo + AR

- spoľahlivosť

- dátumovka

- bez chrona

- univerzálny dizajn niečo proste ku košely aj k rifliam a tričku.

 

postujte aj fotky Ďakujem pekne ;)

Upraveno uživatelem digiMonster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

napr. Oris Aquis sa mi páčia presne moja predstava o čistom dizajne len problem bol že ma nepresvedčila luneta čo si spomínam skušal som si ich a ta luneta dost tažko šla neviem ale na hodinkách za 1500 ? ma to mierne sklamalo :/ ale dizajn je presne podla môjho vkusu.hm tak neviem možno to bolo len tym danym kusom.

presne v eurovei som si ich skúšal a hned som si oproti vyskušal aj ALPINY tuším Diver Extreme ktore staly nejakych cca 1,190 ? a ta luneta bola neporovnatelne lepšia ako na Orisoch :/ len tam sa mi nepačil až tak ten dizajn ale spracovanym mi prišli o triedu lepšie ako ORIS Aquis ale je to moj subjektivny pocit.

Upraveno uživatelem digiMonster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne ja som si prešiel všetky hodinkové predajne v EUROVEI už ma všade poznaju :D Fortis sa mi pozdáva ale je mimo môj rozpočet možno niekedy nabudúce.

vieš čo chcem si spraviť taku tu pravu radosť a kupiť si pre zmenu svoje prve drahšie hodinky normalne v kamennej predajni doteraz som nakupoval cez internet,ale povedal som si že ked už si priplatím tak zo všetkou parádou čo ktomu patrí :D

Upraveno uživatelem digiMonster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie Glycine Combat Sub sa mi páčia viem že ich tu malo aj dosť ludí už si ich len ísť pozrieť do tej Prahy :)

Tagy Aquaracer paradička za tu cenu ale cez Ebay to riešiť určite nechcem.

 

ešte napadnú niekoho nejake tipy ?? inak ďakujem všetkym

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...