Přejít na obsah

Nové divery 2015


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 461
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Este by som sa pridal k nazoru z wus: wont buy till they do proper hands and dial. by proper dial meaning the correct indices and date location.

 

Dovtedy si budem sukromne dodrbavat emperory. Tu skrabancek na lunetu, tam jamka na shroude. Moooje zlaatee... nununu.

 

heh, tento vyrok na wus som si zapamatal a len ticho suhlasim... neviem preco drbli na vsetky nove tuny novy dial a rucky, ani jeden model nenechali zo starym. Neviem ake ma seiko cykly ale zrejme sa ku starym este vrati v buducnosti, ked zisti, ze tento novy ludom moc nepasuje. Nie je akoze zly, ale stary je taky plastickejsi a vysperkovanejsi vdaka oramovaniu indexov, tento je moc jednoduchy. Aj koli tomu sa neviem rozhodnut, ci sa mi viac paci spring tuna alebo darth tuna, mam to fifty fifty a jedny by som asi mal pustit dalej, lenze ktore :-)

 

SBEX001 cenu som nepochopil ani ja, a suhlasim ze mm300 je ozaj nadcasovy dizajn a must have...

 

Diashield zrejme moze cenu zvysit a zrejme na drahsich modeloch je premakanejsi, kto vie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pre zmenu sa rozhodli zjavne aby ich odlisili od automatov, co je OK. S tym suvisi aj ina pozicia datumky atd. To ze zmena, to samotne mi nevadi, skor sa mi nepaci ten vysledok. Napr ten index na 12ke - pripomina mi logo Armani. Proste to chcelo menej revolucnu zmenu, chyba mi tam nejaka vyvojova nadvaznost na existujuce dizajny tuniakov, ktore su epkne evolucne, step by step. Ale ja som konzerva, to zas pozor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vacsina chronomagorov zle prijima nove zmeny, nie si sam :-) A zmena co urobil seiko s tym cifrom je dost brutalny. Na landmastroch, OK, to su nezvycajne hodinky vo vela smeroch, tam nech si experimentuje... ale ze trepne na vsetky tuny novy face to sa divim. Seiko ale moc nepoznam.

 

To podobne ako ked breitling radikalne zmenil niektore modelove rady, od vtedy mu proste neviem prist na meno a pritom s tou znackou som zacinal, moja ex srdcovka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Btw cim dalej tym viac mi dochdza aky neprekonatelny dizajn su MM300..

Tohle tesat do kamene! Nebo jak rikala moje babicka: cernou kridou do komina...

 

Jako že by Seiko zachytilo bronzový trend rok po tom, co skončil? To je na ně moc brzo :)

lol

 

A "vajcacke": to jako "varlatoidni", jako ze ze maji koule?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...