Přejít na obsah

Nové divery 2015


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 461
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

čo mudrujete nad bublinou, šak to všeci aj tak meníte u Harolda za cinsky safir :)

 

ale sú fakt vydarené. people si ich asi nekúpi, ale niekto normálny by mohol..

 

Veď o nich silno uvažujem.

 

 

edit: A ja keď o niečom silno uvažujem, tak sa mi to veľmi ťažko z hlavy dostáva. Inak zafír majú. Ale ak to niekto chce meniť za čínsky, však prečo nie, treba tomu zdvihnúť tú... Tfuj... resale value.

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys nahodou kvůli nim pouštěl ty limitni zlute, tak ja jsem s dovolenim pripraven... Prece bys doma nehromadil troje Suma :-)

 

Ale hromadil :). Nemám problém zohnať Ti žlté, len za ne už dnes chcú thajskí chlapci celkom pekné pálky + ešte tam kdesi v pozadí strašia ostražití colníci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurá, instant žije.  :clap:  :clap:  :clap:

 

Líbí se mi taky, jdu si dát na ruku marinemastery, jsem se nějak zakopal s těmi Damaskami a svět jde dále ....

Pro lukin_ova.

Ahoj, předem omluva, že můj příspěvek není přímo k tématu, ale nevím jak jinak tě kontaktovat. Psal jsem ti a máš plnou schránku. Na mém vlákně jsi se zmínil, že by jsi měl zájem o MM600. Budu pouštět- případně se ozvi. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsme je zpočátku přijal vcelku chladně, tak teď se mi líbí moc. Jen mít špalek místo ruky a pořádný kulky na tu cenovku

 

Jo,možná sem to napsal špatně,líbí se mi moc ale ruku na to nemám.

Za to ty GS divery.. , hlodají... to bych ale zas musel všechno prodávat,tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta Mcstingrova fotka zelenozlatý limitky mi připomíná excalibur, jak se vynořuje z jezera - mám tu scénu nějak zafixovanou, ale nevím, v jakým filmu byla, možná v mnoha .

Je to fakt kultovní frajeřina, takhle jsme na seika a orienty s obdivem čuměli v sedumdesátých letech v ČSSR !! :D

 

Krásné duo, instante, gratuluju, úderný koncept - přidat velikost, zlatou a šroubečky na uchycení tahu a MI stoupá do nebes ! Mně osobně se líbí i to, jak k nim tah vypadá jak po mladším bráchovi - vlastně nelíbí se mi to, mně to imponuje.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten tah je inac celkom slusny, nezaoberal som sa nim nejako podrobne (nebyl cas a rozkaz znel jasne), ale na ruke to cele dokopy fungovalo.

 

Dal som si terapiu "tyzden s MM600", zabera to slusne, ale zase na druhej strane, tych par detailov co ma na MM600 se*ie, maju tieto kompletne vychytane.. a maju na sebe zlato.. zla-too..ZLA-TOOOOO 8-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...