Přejít na obsah

Sluneční brýle


Drummer

Doporučené příspěvky

Návštěvník dlubix

to je pravda. .. muj optik mi rikal, ze nahradni skla mi do mych aviatoru muze dat uz jen plastaky..

To me prekvapuje. Ja mel za to, ze avi maji skla vsechny.

Mam wayfarer se sklama, jeste jedny ( cislo nevim ) s polarizovanyma sklama a jedny na sport s polarizovanyma plastama. Na sport jsou plasty fajn. Taky v aute mi vyhovujou. Jinak ale na bezny noseni urcite skla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosím dioptrie -2.5. A samozrejme slintam nad dobrymi slnecakmi. Prosím o radu. Tie stmievacie heliovary sa mi nelubia. V optike mi volaco nukali ale nejako ma to nepresvedčilo. Ako to riesite? Urobia mi aj dioptrické rayban?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělej z nich to co nejsou. Jsou to brýle jako každé jiné.Vím o čem mluvím. Je fakt, že asi tolik co ty jsem jich neměl. (mám jenom 7slunečních a dvoje lyžařské) A co jsem od tebe četl tak s nima máš dobré zkušenosti když se ti loupou skla......

Po nespočetně pádech nárazech a rozsednutích za 4 roky co je mám jsou podřené. Jiné brýle jsem zničil do 2 měsíců. Holt jen jiná zkušenost, nemusíš hned svůj názor prosazovat jako jedinný pravdivý. Ale klidně mi dej nějaký tip na nezničitelné brýle místo dohadování.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosím dioptrie -2.5. A samozrejme slintam nad dobrymi slnecakmi. Prosím o radu. Tie stmievacie heliovary sa mi nelubia. V optike mi volaco nukali ale nejako ma to nepresvedčilo. Ako to riesite? Urobia mi aj dioptrické rayban?

V optike ti urobia tmave dioptricke skla.. S upravou akou len chces..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Nosím dioptrie -2.5. A samozrejme slintam nad dobrymi slnecakmi. Prosím o radu. Tie stmievacie heliovary sa mi nelubia. V optike mi volaco nukali ale nejako ma to nepresvedčilo. Ako to riesite? Urobia mi aj dioptrické rayban?

Kontaktni cocky + jakykoliv slunecni bryle ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosím dioptrie -2.5. A samozrejme slintam nad dobrymi slnecakmi. Prosím o radu. Tie stmievacie heliovary sa mi nelubia. V optike mi volaco nukali ale nejako ma to nepresvedčilo. Ako to riesite? Urobia mi aj dioptrické rayban?

 

Záleží na zakřivení skel. Pilotky RayBan ho mají příliš velký, takže dioptrický čočky Ti neudělaj. Já to vždy rešim tak, že se vyberu obroučky, který to snesou a nechám si udělat tmavý skla, vždy 75%. Takže pak brejle točim podle potřeby. Je to voser, ale čočky nesnesu, takže to jinak nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jen tak ze zajimavosti. Jak jsou na tom s kvalitou fashion značky, třeba Hilfiger, Armani a podobně? Je to stejne jako u hodinek?

vetsina patri do luxottica group, takze kvalita je myslim ok

 

http://www.luxottica.com/sites/luxottica.com/files/ray-ban_history_en.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

Odpoved na dotaz kde nakoupit...jak koupil uz dvoje Ray-bany aviator s polarizacnima sklama na brylepostou.cz

Vysly na dvojku,coz je gut cena. Jo a taky na diskusi vyse...maji skla a ne plast

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cocky aj operaciu odmietam. Som v tomto konzervatívny prizdisrac .

Možná zbytečně. Po cca 20 letech jsem si na zkoušku zakoupil jednodenní čočky a jsem nadšen. Je to o mnoho dál, než jak si pamatuji. Navíc neprší mi na brýle, nemlží se mi, dnes jsem se potápěl a pozoroval život pod vodou. Čočky jsou paráda. Jediná nevýhoda je, že  vidím malinko hůř na čtení, syndrom krátkých rukou. Když člověk překoná opruz s nandaváním a vyndaváním, tak si jiná negativa nedokážu představit. A potom samozřejmě je možno vybrat takřka jakékoliv sluneční brýle. Jen doplním, že mám na jednom oku -5 a na druhém -5,5. Astigmatismus zatím neřeším. Mám jen 0,5 cyl.

Upraveno uživatelem mrazik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...