Přejít na obsah

Sluneční brýle


Drummer

Doporučené příspěvky

před 6 minutami, African napsal:

O pětikilo dražší, devět dní dodání...ne ten model, co jsem dal odkaz....jinak tady do druhého dne. Vypadají v pohodě, halda recenzí, lidi spokojený.... vrátit můžu vždycky si myslím, ale pravděpodobně prodávají originály.

skús ešte tu (overené), nepozeral som či majú požadovaný typ :

https://www.visual-click.com/en/sunglasses/ray-ban/3-32.html?page=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, African napsal:

Stejná cena, ale díky za tip. To je slovenský e-shop?

je to zo Španieska ale už viackrát som objednával vždy do 48h dodané, raz som mal reklamáciu aj to vyriešené do mesiaca.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak nakonec ta Alensa super, od objednávky dva dny a přišli originály 👍 Široko daleko nejlepší cena, jen tam musí člověk najet přes heuréku aby se sleva ukázala a to jen přes správný prohlížeč. Nevím proč, ale mají to prostě takhle divně...

https://www.alensa.cz/ray-ban-rb3445-004

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ray Ban naštval, říkám si ty nové 3445 jsou nějaké lehčí než moje původní a mám i citlivější oči, takže jsem hned poznal rozdíl. Ty hňupy vyměnili sklo za polykarbonát, to je krach 😡 Proč tedy nezmění i číslo modelu když je rozdílný? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, African napsal:

Ray Ban naštval, říkám si ty nové 3445 jsou nějaké lehčí než moje původní a mám i citlivější oči, takže jsem hned poznal rozdíl. Ty hňupy vyměnili sklo za polykarbonát, to je krach 😡 Proč tedy nezmění i číslo modelu když je rozdílný? 

Ja si zase neumim zvyknout na sklenene, sere me otlaceny nos. 😀 Tak casteji nosim Polaroidy...

F4F7ABC4-4D2D-4E01-89F8-DA0CD4A42D7E.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, krutor napsal:

Ja si zase neumim zvyknout na sklenene, sere me otlaceny nos. 😀 Tak casteji nosim Polaroidy...

 

Ono to je defakto šumák pokud tě nebolí oči. Já mám alergii a velmi citlivé oči na slunce a upřímně z haldy brýlí co jsem kdy zkoušel pouze u Ray Ban jsem měl vždycky záruku pohody. Uvidíme, ale s těmi plasťáky se nějak necítím a už mě po pár hodinách nošení oči začínají bolet, ale musím počkat, třeba si zvyknu.... Tak moje původní 3345 stáli před čtyřmi roky okolo čtyřky, teď stojí dva a půl, už to mě mohlo trknout. A navíc mi o víkendu spadli na zem a jedno sklo v čoudu, aspoň jsem měl možnost zjistit že to bylo skutečně sklo.

DSC_0871.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, African napsal:

Ono to je defakto šumák pokud tě nebolí oči. Já mám alergii a velmi citlivé oči na slunce a upřímně z haldy brýlí co jsem kdy zkoušel pouze u Ray Ban jsem měl vždycky záruku pohody. Uvidíme, ale s těmi plasťáky se nějak necítím a už mě po pár hodinách nošení oči začínají bolet, ale musím počkat, třeba si zvyknu.... Tak moje původní 3345 stáli před čtyřmi roky okolo čtyřky, teď stojí dva a půl, už to mě mohlo trknout. A navíc mi o víkendu spadli na zem a jedno sklo v čoudu, aspoň jsem měl možnost zjistit že to bylo skutečně sklo.

DSC_0871.JPG

Aha ja nemam tak citlive oci, tak to neresim. To teda nasere... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, krutor napsal:

Aha ja nemam tak citlive oci, tak to neresim. To teda nasere... :D

Neřeknu nějáký Vietnamec, ale že Ray Ban prohodí sklo za plast a prodává jako stejný model pod stejným seriovým číslem, to mě hlava nebere.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, African napsal:

Neřeknu nějáký Vietnamec, ale že Ray Ban prohodí sklo za plast a prodává jako stejný model pod stejným seriovým číslem, to mě hlava nebere.....

Už je to italské firma......

 

Ale v popisu mají materiál skel: plast

Upraveno uživatelem vaba
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, vaba napsal:

Díky za tip, když to nebude fungovat, klidně by ty skla šli vyměnit, ale ty jsou polarizovaný a to taky nechci. Asi bych spíš sáhl po jiných brýlích, každopádně celé odpoledne na slunci a dobrý, optika parádní bez zkreslení. Uvidíme, jakmile opuchnu jak ropucha, rozšlapu je bez váhání :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si zde dotaz na příbuzné "počítačové brýle" - filtrující modré světlo.

Je to k něčemu nebo jen prodejní heft?

Máte, užíváte je někdo?

Děkuji za postřehy a případná doporučení.

Dioptrické brýle nenosím, zatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...