Přejít na obsah

Sluneční brýle


Drummer

Doporučené příspěvky

Tak jsem si na radu tady z fóra dnes koupil sluneční brýle RELAX, vypadají moc pěkně, bezvadně sedí, UV faktor 400, stupeň 3, polarizované, ve slevě za 385,- Kč. Takže díky za radu, je to paráda. Teď by mě ještě opravdu zajímalo, jestli bych poznal nějaký rozdíl kdybych je porovnal například s brýlemi Oakley nebo ReyBan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si na radu tady z fóra dnes koupil sluneční brýle RELAX, vypadají moc pěkně, bezvadně sedí, UV faktor 400, stupeň 3, polarizované, ve slevě za 385,- Kč. Takže díky za radu, je to paráda. Teď by mě ještě opravdu zajímalo, jestli bych poznal nějaký rozdíl kdybych je porovnal například s brýlemi Oakley nebo ReyBan.

 

Poznal, věř tomu. Anebo nevěř a až si je zase rozsedneš, tak běž do RayBanů a zkus si to sám, šiko :)

 

Nicméně dodávám, že relaxy rozhodně nejsou krok zpátky, jsou to držáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Oakley Sideways jsou doma, paráda, netrvalo to z USA ani šest dní od objednání. Paráda.

 

Vypadaj luxusně, moc mi slušej :D Pokud by někdo chtěl nějakou fotku (brýlí) tak mohu na přání poslat. Porovnával jsem je s Polaroidama, co máme v autě s taťkou dohromady a jsem moc rád, že jsem trefil tvarr brýlí, je skoro stejný, jen lépe zpracovaný. Panty taky super. Polarizace super. Mluví ze mě nyní první dojmy, tak je objektivita trošku stranou :)

 

Jen mě překvapilo, že plasty okolo skel trošku vržou. co se s tím dá dělat? Zmizí to samo?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Jo docela spolehlivej je bradac občas ma něco na aukru pripomen mi to zítra večer pošli ti email kupoval jsem od nej asi čtvery brýle a vždycky spokojenost

 

jo jo, býval jsem spolehlivej :)) dnes už jsem vpodstatě mimo busines... ale jsem rád, že jsi byl vždy spokojen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Typický Čechy... po slevě 33 % se dostáváme na normální cenu v zahraničí.

 

Ještě pořád ne: v GB jsem je koupil za 79,90 GBP, to je cca 2 300,- českých.

Upraveno uživatelem kejklik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Oakley Sideways jsou doma, paráda, netrvalo to z USA ani šest dní od objednání. Paráda.

 

Vypadaj luxusně, moc mi slušej :D Pokud by někdo chtěl nějakou fotku (brýlí) tak mohu na přání poslat. Porovnával jsem je s Polaroidama, co máme v autě s taťkou dohromady a jsem moc rád, že jsem trefil tvarr brýlí, je skoro stejný, jen lépe zpracovaný. Panty taky super. Polarizace super. Mluví ze mě nyní první dojmy, tak je objektivita trošku stranou :)

 

Jen mě překvapilo, že plasty okolo skel trošku vržou. co se s tím dá dělat? Zmizí to samo?

 

 

 

Píšu trochu pozdě, ale jaký jsou dojmy? Sideways mě hodně lákaly, nakonec u mě vyhrály Gascany, ale pořád o těch položenejch óčkách ještě uvažuju :-)

A jinak Oakley jsou bezkonkurenční. Jiný brýle už nikdy nechci. Half jackety už mám přes osm let a pořád na nich není ani škrábanec a Gascany jsou jedny z vůbec nejlepších brýlí co jsem kdy měl na očích :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci kvůli tomu zakládat nové vlákno... Chtěl bych se zeptat zda-li máte někdo zkušenost se slunečními/polarizačními skly namíru do obrouček. Je to běžná služba optik? Popř platili jste za to nějak závratnou sumu? Díky předem za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkušenost mám skvělou, mnohaletou. A v Grand Optical je to určitě naprosto běžná služba. Jak to je jinde nevím, jinam nechodím ale předpokládám, že podobné. Vybereš si u nich přesně i barvu/odstín zatmavení a jeho míru v procentech od lehkého nádechu až po černočernou neprůhlednou hmotu B) . Závratná suma se za to neplatí, respektive je na tobě jaký typ skla/plastu/polykarbonátu si vybereš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fííha, to jsem překvapený. Mile samozřejmě. Děkuji za doporučení. Já jsem v poslední době už dopředu spíš připraven na to jaký to bude problém. Ať totiž přijdu kamkoli do obchodu od technologie tisku vizitek - po třeba kovové materiály, tak jen slyším co nejde a nemají. Takový full servis jsem ani nečekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...