Přejít na obsah

Sluneční brýle


Drummer

Doporučené příspěvky

Návštěvník maxigabrielg

Tím si jako chtěl říct co?

to bolo o tom, ze dnes vzniklo nove vlakno o Ray Ban a ja som ozivil toto vlakno, ze napriklad aj tu su informacie o Ray ban

len ako priklad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, já jsem si právě říkal, že sice v té době už patřili pod Luxoticu, ale ani tak mi to Ray Ban & Co nedávalo v kontextu mého původní příspěvku smysl :D. Já jsem právě o jiných vláknech neměl tušení, forum teď skoro nečtu. Teď už to chápu :smile_anim: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle shop je v pohodě? Připadá mi to nějak moc levný.

Případě díky za nějakého prověřeného prodejce RB nejlépe Praha, staré pilotky mi po hafo letech dosluhují.

Na Masarykove nadrazi ma outlet Fokus optik, maj tam fajn ceny(meli kdyz jsem kupoval svoje, jak je to ted netusim)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Na Masarykove nadrazi ma outlet Fokus optik, maj tam fajn ceny(meli kdyz jsem kupoval svoje, jak je to ted netusim)

poslem tam priatelku, aj ona chce nieco na leto a zreferujem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo sluneční brýle, co mu vydrží víc jak sezónu?

 

Já se přiznám, že už značkový brejle (2x jsem měl Relaxy .-) ) léta nekupuju, bo stejně u mě vydrží pár měsíců max. Vetšinou mám tak 3-4 brejle na sezónu.

RB fejky za 8EUR z pláže v Řecku (poté, co jsem za 10 dní zničil oboje s sebou dovezené brýle) mi vydržely asi 3M... ale design, to musím uznat, měly pěkný.

 

Přitom dioptrický brejle mám vždy x let, než se ošoupou nebo je ztratím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odjinud: hlásím se :) - jedny Polariody mám asi 8 let - poškrábaný, ale jako nouzovka v autě na dojetí domů dobrý. Druhý Polariody jsem teď po pěti letech odložil - nějak se začaly rozlepovat plastový čočky, jinak v pohodě. Teď jsem si kupoval nějaký Polary, tak jsem zvědavej jak dlouho s nima dám. Se sportovníma brejlema na kolo je to horší, tam mám jedny tak na 2-3 roky ;).

 

Jinak ty brejle fakt nosím (od května do září prakticky denně) ;)). Jinak jak nejsou na očích, tak jdou okamžitě do futrálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja na Oakley nedam dopustit. Vozim je na kole, na moto, taham je vsude. V italii jsem sebou jebnul na treku tak sikovne, ze sem si na brejle jeste slapnul... Posbiral jsem skla a ramecek a vse zacvakal a porad drzej :)

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si asi před 4 rokama koupil poprvý jiný brejle než za stovku z tržnice a k mojemu překvapení jsem je nijak nepoškodil, neztratil a hlavně ta kvalita byla úplně jinde než jsem byl zvyklej. Takže jsem včera ještě přitvrdil a zašel si pro RB Wayfarer. Akorát si říkám že ty mi spíš zas už někdo třeba ukradne, než že bych je zničil .... uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo sluneční brýle, co mu vydrží víc jak sezónu?

 

Já se přiznám, že už značkový brejle (2x jsem měl Relaxy .-) ) léta nekupuju, bo stejně u mě vydrží pár měsíců max. Vetšinou mám tak 3-4 brejle na sezónu.

RB fejky za 8EUR z pláže v Řecku (poté, co jsem za 10 dní zničil oboje s sebou dovezené brýle) mi vydržely asi 3M... ale design, to musím uznat, měly pěkný.

 

Přitom dioptrický brejle mám vždy x let, než se ošoupou nebo je ztratím...

Raybany mam rok a furt jsou jak novy, plastovy Oakley mam dvoje jedny asi 6 let a druhy 3 roky, ty stary maj poskrabany sklo, jinak jsou oboje v pohode
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raybany mam rok a furt jsou jak novy, plastovy Oakley mam dvoje jedny asi 6 let a druhy 3 roky, ty stary maj poskrabany sklo, jinak jsou oboje v pohode

Já mám všechny brýle RayBany a spokojenost, jak už dioptrický tak sluneční, klasický Wayfarery mi drží už 3 roky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...