Přejít na obsah

Sluneční brýle


Drummer

Doporučené příspěvky

Ja mám v obľúbe Julbo.

Ale keďže okuliare strácam/zabúdam/ničím, tak som nakúpil za pár ? Uvex. Normálne plastové pracovné okuliare, majú celkom nositeľný design aj v public prostredí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

ALPINA Drift Ceramic-ľahučké okuliare dobre sa nosia ,majú jednu chybu ,pri zložení sa nôžka dotíka skla z vnútra, mám už druhé ,prvé sa mi takto doškriabali keď som ich mal zložené v ruksaku.

 

ESS CROSSHAIR - vojenské balisticke okuliare , slklá sa dajú meniť , použivam ich v práci a na bicykel ,vydržia veľa ,veľakrát mi spadlí, dobré sú aj na motorku.

 

Ray-Ban RB3386(003/8G)- sú nové ,zaťiaľ spokojnosť ,kupil som ich u nás v optike.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

...a zašel bych k "očaři" jestli to nepramení z vady zraku, ten by ti mohl pomoci asi nejlépe. Nebo rozleštit světlomety a dát lepší žárovky, jak už bylo řečeno...když je tma, tak je tma. 

Nebo řešit radikálně :)

post-23865-0-82295300-1580209476_thumb.jpg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a zašel bych k "očaři" jestli to nepramení z vady zraku, ten by ti mohl pomoci asi nejlépe. Nebo rozleštit světlomety a dát lepší žárovky, jak už bylo řečeno...když je tma, tak je tma. 

Nebo řešit radikálně :)

Tady je jen třeba včas reagovat na auto v protisměru s dálkovými světly... :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...