Přejít na obsah

Sluneční brýle


Drummer

Doporučené příspěvky

před 5 minutami, Americkej napsal:

Pro někoho slunečnice za necelou čtyřku tak laciný nejsou. V tomhle případě už na jéšopy dlabu. Vlezu do krámu, osahám, zkusím a vezmu nebo ne. Jestli za litr nebo za vosmičku je mi u ... hm, jedno.

Když už jen ta vratka na Slovensko je blbá, to ti ze Slovenska poslali? Vždyť muziker má normální kamenné prodejny v ČR, já to nechápu. To je už prostě takový správný tah jak ty lidi odradit od vratky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl 3x Oakley Holbrook ty lepší skla, polarizace + Prism a super, nejlepší brýle co jsem měl. Ale všechny teda kupovaný v US.

Akorát během 3 let jsem všechny 3 ztratil a ztratit každý rok brýle za 4k už mě neba.

Jednou utopené, 2x v taxíku, respektive ty poslední teď asi týden zpátky v uberu v Praze nechane na sedačce. Pokaždé jsem si to uvědomil během cca 2 hodin a hned volal, ale nikdy se "nenašly".

Nedávno mi jeden člověk vrátil peněženku co spadla z auta, tak asi karma teď s brýlemi, abych si moc nevyskakoval. Asi mi dobré brýle nejsou souzeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vracení na Slovensko je podle mě blbost. Normálně lze vrátit na jakoukoliv prodejnu (provozovnu) v ČR či na adresu sídla. Smluvní ujednání, které říká něco jiného je dle mého neplatné (resp. se k němu nepřihlíží). Vycházím z občanského zákoníku (zejména § 1831 + 1812 + 434) a směrnice Evropského parlamentu a Rady č. 2011/83/EU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, kloubik napsal:

Já měl 3x Oakley Holbrook ty lepší skla, polarizace + Prism a super, nejlepší brýle co jsem měl. Ale všechny teda kupovaný v US.

Akorát během 3 let jsem všechny 3 ztratil a ztratit každý rok brýle za 4k už mě neba.

Jednou utopené, 2x v taxíku, respektive ty poslední teď asi týden zpátky v uberu v Praze nechane na sedačce. Pokaždé jsem si to uvědomil během cca 2 hodin a hned volal, ale nikdy se "nenašly".

Nedávno mi jeden člověk vrátil peněženku co spadla z auta, tak asi karma teď s brýlemi, abych si moc nevyskakoval. Asi mi dobré brýle nejsou souzeny.

Změň svůj život, pořiď si šňůru.... v tvém případě to bude investiční šňůra která ti vydělá 4k ročně....to je lepší jak penziák 🙂

7824324dc48888bedb58d34b4b77c3b4e7552332_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurva do píči práce zasraná! Poslední pokus jsem dal do třetice s Polaroidama od Edel optic, poslali úplně jiný brejle, nějaký dětský a hnusný jak noc. Tentokrát je vratka do Německa a nikdo nekomunikuje. Už věřím, že bych dokázal zabít člověka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, mne zmátly stránky edel-opticstečkacézet. Ale jako jediný mi poslali emailem vratnou etiketu pro UPS, kurýr přijel a vyzvedl druhý den. Takže jsem nikam nemusel a náklady šly tentokrát za nimi. Omlouvám se za svůj předchozí impulzivní výbuch, síla okamžiku mne přemohla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 17. 5. 2012 v 21:08, rorda napsal:

Poraďte mi, prosím, potřebuji jenom další skla ke svým Rudy Project Genetyk - ImpactX Photochromic Red.

Nemáte osvědčeného prodejce, který by mi je i za rozumnou cenu sehnal?!?

Ahoj, zkus napsat mému známému na chat zde. Je to oční optik a Zdeněk sežene skoro všechno. Sám mám od něj brýle co bych asi jinde za tu cenu nesehnal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nedostanu se ke svému ruskému dvornímu dodavateli Ray-Banů, ta musím přes e-shop. Kupuji ty samé co mám jíž několik let, ale spíš o co mi jde je serióznost obchodu, tak se chci zeptat, máte někdo zkušenost s tímto obchodem? Ceny bezkonkurenční, recenze fajnový a nejeví se jako nějácí podvodníci s fejkama....děuji za každý postřeh.

https://www.alensa.cz/ray-ban-rb3445-006-11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, sibirnaya napsal:

Co eyerim.cz?

O pětikilo dražší, devět dní dodání...ne ten model, co jsem dal odkaz....jinak tady do druhého dne. Vypadají v pohodě, halda recenzí, lidi spokojený.... vrátit můžu vždycky si myslím, ale pravděpodobně prodávají originály.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...