Přejít na obsah

Sluneční brýle


Drummer

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, stando napsal:

Ahojte.

Neviete prosím Vás, kde sa dajú zohnat náhradné skla do okuliarov Ray Ban? Okuliate mi spadli na zem a poškriabalo sa mi sklo.

Dakujem

Mě taky, ty nové :D Předchozí model ve skle jsem měl pět let a spadli mi snad stokrát až nakonec tedy řachli taky, ale jinak bez škrábnutí, nové plastovky jednou a už tam mám škrábanec. Takže kup určitě ve skle jestli je ta možnost protože ten plast nestojí za nic jsem zjistil. RB to cpe skoro všude, však je ta cena skoro poloviční, ale mrzí mě to, má oblíbená značka začíná stát za prdlačky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Gustaf napsal:

Tak prišly i peníze...obchod cajk a doporučuji

Hm, že bych tam zkusil také MB jak píše krutor, zabrousit do trochu jiných vod? Ale chtělo by to asi nejdříve zkusit, možná to nechám na letiště. Každopádně ty ceny tam mají solidní. Tento kousek se mi líbí moc, moc....

https://optimaloptic.com/sunglasses/montblanc-established-mb0033s-002.html

Mont-Blanc-MB0033S-002.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Gustaf napsal:

Jj, ceny mě tam přijdou super... možná o malinko lepší než na edel-optic. 

No me prekvapilo ze tam pripocitavaji dan a tim padem to s postovnym nevychazi uz tak dobre. Muzu doporucit Eyerim.cz, ja si nakonec zkousim zvyknout na moje raybany. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, krutor napsal:

No me prekvapilo ze tam pripocitavaji dan a tim padem to s postovnym nevychazi uz tak dobre. Muzu doporucit Eyerim.cz, ja si nakonec zkousim zvyknout na moje raybany. :D

Oni to v objednávce přepočítají podle státu. Shopping And handling 230kc. Sakum prdum 2600kc za brejle, co máji na eyerim za 3,8kc

HOLBROOK OO9102 9102H0

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Koukáme na tyhle Uvex, ale nikde nemůžu najít pro jakej věk jsou určeny https://www.eyerim.cz/uvex-sportstyle-508-9316-100847/?ads_category=S&gclid=CjwKCAjwzruGBhBAEiwAUqMR8Apr8XNqjmxzB7Auaki-UFC9UTLp0-ZgCsDHQA43fvy3EG5BtzLdkBoCzEMQAvD_BwE#sizes

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...