Přejít na obsah

Sluneční brýle


Drummer

Doporučené příspěvky

před 56 minutami, Gustaf napsal:

Starší má 9 let a mladší bude v srpnu 6. Jakmile přijdou, hodím reference a případně foto ;)

Tak to je máme stejně :cheers: Já bral před dvěmi lety tyto Yorky v růžové a modré, no a na pohodu. Hlavně jsou hodně pohodlné....

https://www.hudy.cz/york-r3076b?size=6590

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo zkušenost s brýlemi Oakley Jawbreaker Prizm Snow Sapphire Iridium ?

Objednali jsme ve Focus Optik a na jejich eshopu to detailní označení chybí 

https://eshop.fokusoptik.cz/produkt/oakley-348/

V  prodejně mě překvapila nálepka " Snow "  na zorníku a protože měly být pro manželku na kolo (horské ) tak jsme je nakonec nevzali . Prodavačka byla celkem mimo , ale o to nejde . Samozřejmě jsem googlil a našel nějaké odkazy s tím , že jsou ideální na běžky nebo zimní sporty , ale i takové , že jsou na cyklistiku .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jop, oakley z toho robi bordel... maju sklicko na vsetko... a zistit co konkretne dany obchod predava a na co je to urcene je casto nemozne.

Minuly tyzden mi dosli flak 2.0 xl s prizm H20. Takze na vodu, pre rybarov, clnkarov a tak... ale na bike su perfektne. Vsetko je zrazu dake ostrejsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Flak(y) s photochromatickým zorníkem a jsou fajn na sněhu i na kole  . Zvládají dobře přechody slunce stín .

Manželka má plný šuplík levnějších brýlí , které ji v krámě sedí , ale jak s nima přijde domů nebo vyjede už je nějaký problém . Nerad bych ji pořídil nějaké speciálky do sněžné bouře ....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá Oakley model Holbrook s PRIZM ROAD? Nedaří se mi najít. Nebo poprosím o doporučení alternativního PRIZM filtru, chci to převážně do auta. Na normální nošení už mám Holbrook asi s PRIZM black, ale chtěl bych zkusit jiný filtr. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 5 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...