Přejít na obsah

Sluneční brýle


Drummer

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Olalá, dárečky, ty já rád 😎 Každopádně uznávám že ty RB některé modely začínají stát za prdlačku, hlavně to plastový sklo, nevydrželi mě ani dva roky. Pěkně se přes ně kouká, oči nebolí jako že je mám velmi citlivé na slunce, ale ten plast se velmi lehce poškrábe. Zkusím být tentokrát opatrnější, ale příště už asi jinou značku, zamlouvají se mi docela Mont Blanc, ale zase ty ceny 😒

DSC_3219.JPG

DSC_3213.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@African mrkni na AO (American Optical), když jsem je kupoval, tak měli i verzi s echt skleněnými skly. Sklo je fajn, ale brýle potom na nose jdou cítit a nevím jestli by mi to nevadilo, protože brýle nosím prakticky celé léto (když neprší). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, moco napsal:

@African mrkni na AO (American Optical), když jsem je kupoval, tak měli i verzi s echt skleněnými skly. Sklo je fajn, ale brýle potom na nose jdou cítit a nevím jestli by mi to nevadilo, protože brýle nosím prakticky celé léto (když neprší). 

Díky za tip :cheers: Sklo je fajn, měl jsem ho několikrát na předchozích modelech RB a při nošení nevadilo, by naopak mě brýle drželi dlouhé roky... Teď mi přišli dvoje, nechávám si RB3379 004/58, které mi sedli, ale bohužel zase plast, ale ty druhé překvapili ze sklem, model RB3136 004 caravan za pouhé 2.300,- Škoda že jsem v nich vypadal strašně namachrovaně :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 26. 7. 2022 v 9:31, African napsal:

Olalá, dárečky, ty já rád 😎 Každopádně uznávám že ty RB některé modely začínají stát za prdlačku, hlavně to plastový sklo, nevydrželi mě ani dva roky. Pěkně se přes ně kouká, oči nebolí jako že je mám velmi citlivé na slunce, ale ten plast se velmi lehce poškrábe😒

DSC_3213.JPG

Tož mi to nedalo, protože brýle na pohodu akorát ty skla v čudu, tak jsem objednal nový. Za devět stovek do dvou týdnů byli doma.. jinak veškeré díly na Ray Ban kdyby někdo potřeboval k mání zde.

https://www.cockyshop.cz

DSC_3776.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, shaggy napsal:

Reklamovat si to neskusal?
Som tu uz asi pisal, pred nejakym časom som reklamoval RB cca 4-6 tyzdnov pred koncom zaruky. Bolo odlupnute zvnutra skiel a bez slova vymenili skla.
 

Vidíš, tak to mě ani nenapadlo a v záruce ještě byli. No nic, tak příště, díky za upozornění. Flakaj ty věci tedy strašně, až je mi z toho smutno....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Ahoj pánové, poprosil bych o radu 🙂 Moje staré Ray Bany dosloužily a tak koukám po něčem novém. Prohlížel jsem nabídky na netu a docela se mi zamlouvá Persol, resp. pár jejich modelů. Mohl bych něco objednat, ale rád bych si je vyzkoušel. nevíte náhodou o nějaké prodejně? Kromě Lentiamo 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...