Přejít na obsah

2.dítě = Omega nebo Panerai ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty Moony na tobě vypadají nějak podezřele velké. Byly to klasické 42 mm - tzn. luneta cca 40 mm ? Nebo je to nějaký photoshop komplot ? :-D

Byly to klasicky 3570... Nesedi mi ten tah. Budto je mam volny jako na te fotce co jsou spadeny, nebo mi netece krev do prstu... Zadnej fotosop, takhle to proste vypada na ruce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

312 nosím úplně v pohodě,pravda je,že jsou dost vysoký.Každej radí Panerai...já bych jako první zvolil Rolex Submariner.Mám oboje a je to tak,že ty PAM jsou macho hodinky,neokoukaj se ,střídáš si řemeny,krásný pouzdro.Rolex se mnohem líp nosí,jsou pohodlný,v žádným případě nejsou malý,jdou absolutně přesně,nebojíš se s tím do vody(Panerai v životě neviděly ani kapku).Ikonickej,spousty let ověřenej design.Spona s mikroregulací na subech rovná se dokonalost.Až bude léto a budeš navlíkat těžký pamy s koženým řemenem,tak si na mě vzpomeň:-))Takže za mě nejdřív Suby a pak 312:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další věc je cena servisu 111 ti odservisuje každej rozumnej hodinář , osmidenky už taková prdel nebudou a servis omega by dle všeho měl být taky relativně levný . 

 

A bejt Tebou do výběru zařadím druhou ikonu a to jsou Suby :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak sa ti páčia Moony a máš k tomu vzťah tak ani nemáš nad čím rozmýšlať. Je to legenda a tak bude aj o 50,100.. rokov. S tým nepokazíš nič a furt ťa to bude hriať. Dáky paneraj sa na ne nechytá ničím. Moony sa hodia snáď ku všetkému a na hocičom vyzerajú super. Proste majú všetko čo od hodiniek očakávať. Zvučné meno, kvalitu, svoju krásu + históriu ako žiadne iné hodinky. Jediné malé mínus ja vidím vo WR. Aj keď ani to nieje úplne najhoršie.. Toť môj názor. Aspoň teda ja si myslím, že mám v tom jasno.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pročetl jsem pár diskuzí na WUS na téma "PAM 111 vs. 510 vs. 312" a vypadá to, že Lovec měl pravdu hned ve svém prvním příspěvku. Budu muset naživo u AD vyzkoušet, jestli na ruce vůbec snesu pouzdro 1950. Teda pokud bych bral Panerai. Ale i kdybych koupil Omegy, tak si ty Panerai dopřeju co nejdřív. Dávám Bolševikovi rok maximálně dva. Zasrané hodinky. Jak mi bylo dobře, když jsem to neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z Tvojho vyberu sa mi pacia PAM111. Ja mam 104 a som s mojim vyberom velmi spokojny, Ty ale nechces kyklopa. ja som chcel, prislo mi to trosku retro a paci sa mi to. Tiez som ich kupoval ked sa mi narodil syn (treti) vlani v unoru vo viedni na kaernter strasse v hotovosti. 5500e vysli.

post-23325-0-17971500-1425509552_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...