Přejít na obsah

2.dítě = Omega nebo Panerai ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Cenu Moonů zná, ale o PAM jsem jí říkal jen to, že jsou o trochu dražší :-)

O to větší překvapení, no jen si představ jak jí ukazuješ svou krabici s posledním písmenem řecké abecedy a poté, co se "pokochá", vytáhneš tu její, červenou s Constellation uvnitř... :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mas zapesti na pouzdro Luminor 1950, tak 312. Pokud ne, tak 510, tedy jestli trvas na vterinovce. Srovanavat Moony a PAM jde tezko, jsou to proste jine hodinky. V podstate si odpovidas sam ve zduvodneni jednotlivych kousku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Pokud mas zapesti na pouzdro Luminor 1950, tak 312. Pokud ne, tak 510.

No a je mezi nima ve velikosti jiný rozdíl než ve výšce ? Lug to lug by měl být stejný - cca stejný jako u mých současných Steinů. A jak už jsem psal - na mou postavu by ani průměr 47 mm nebyl moc, ale zápěstí mám 18,5 a lug to lug limit mi přijde kolem 53 mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O to větší překvapení, no jen si představ jak jí ukazuješ svou krabici s posledním písmenem řecké abecedy a poté, co se "pokochá", vytáhneš tu její, červenou s Constellation uvnitř... :cheers:

Ona na hodinky moc není a ceny jí připadají nesmyslné. A pokud se nad tím zamyslím reálně, tak má pravdu. Navíc pokud to bude holka, tak by se asi slušelo, aby dostala nějaký pěkný šperk, který naopak bude moct zdědit dcera. Uvidím za dva měsíce.

 

Zatím vedou Paneristi vs. Zbytek světa, ale ne o moc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a je mezi nima ve velikosti jiný rozdíl než ve výšce ? Lug to lug by měl být stejný - cca stejný jako u mých současných Steinů. A jak už jsem psal - na mou postavu by ani průměr 47 mm nebyl moc, ale zápěstí mám 18,5 a lug to lug limit mi přijde kolem 53 mm.

Chce to zkusit, ty pouzdra jsou jine a i dynko je jinak reseno a sedi to naprosto odlisne na ruce. Mel jsem 312, 024 a ted mam 510. Az u tech 510 se citim pri niseni pohodlne a komfortne, pekne sedi na ruce. Ruka je stejna jak tvoje - 18,5cm. Viz fotky, nenasel jsem ale 3 ze stejneho uhlu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O to větší překvapení, no jen si představ jak jí ukazuješ svou krabici s posledním písmenem řecké abecedy a poté, co se "pokochá", vytáhneš tu její, červenou s Constellation uvnitř... :cheers:

To je hezká myšlenka. Byť jeho manželce hodinky zatím nic neříkají, tak si myslím, že by jim na své ruce přišla na chuť. A měli by něco dalšího, co by šlo pěkně dohromady. Hodinky jsou také šperkem a Constelation v kombinaci zlato/diamanty tuplem. Jinak za mne Moony - hodinky s opravdickým příběhem. Možná snad nějakou limitku - nebude letos výročí nějaké mise?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce to zkusit, ty pouzdra jsou jine a i dynko je jinak reseno a sedi to naprosto odlisne na ruce. Mel jsem 312, 024 a ted mam 510. Az u tech 510 se citim pri niseni pohodlne a komfortne, pekne sedi na ruce. Ruka je stejna jak tvoje - 18,5cm. Viz fotky, nenasel jsem ale 3 ze stejneho uhlu...

Paráda, konečně relevantní příspěvek :-) Když pominu to, že tady jde fakt vidět, že pouzdro 1950 a hlavně jeho vypouklý safír je o dost hezčí - bylo to nošení 312ek taková bída nebo se to dalo přežít ? Pochybuju, že to za pár minut v obchodě zjistím. Proč ses jich vlastně zbavil ? No a teď, kdybys byl tak laskav a nasadil si na ruku ještě Moony :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda, konečně relevantní příspěvek :-) Když pominu to, že tady jde fakt vidět, že pouzdro 1950 a hlavně jeho vypouklý safír je o dost hezčí - bylo to nošení 312ek taková bída nebo se to dalo přežít ? Pochybuju, že to za pár minut v obchodě zjistím. Proč ses jich vlastně zbavil ? No a teď, kdybys byl tak laskav a nasadil si na ruku ještě Moony :-)

312 bylo nosit pro me uplne utrpeni... :lol2: to i ty potvory 024 byly lepsi, ale nejlip mi sedi ty 510. Rikam jen sve subjektivni zkusenosti na zaklade jejich noseni... Moony mas na obrazku, ty jsem mel taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce to zkusit, ty pouzdra jsou jine a i dynko je jinak reseno a sedi to naprosto odlisne na ruce. Mel jsem 312, 024 a ted mam 510. Az u tech 510 se citim pri niseni pohodlne a komfortne, pekne sedi na ruce. Ruka je stejna jak tvoje - 18,5cm. Viz fotky, nenasel jsem ale 3 ze stejneho uhlu...

Parádní srovnání, díky.  Submersible působí díky lunetě v podstatě jako nejmenší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žena se rozhodla, že ušetří na mých pětatřicátých narozeninách a místo dárku mi dá druhého potomka (pohlaví zatím neznámé)....

 

Čímž neušetřil vlastně vůbec nikdo nic a Ty budeš muset ještě víc makat na to potomstvo. Takže hlavně se dlouho nerozmejšlej a rychle si něco kup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

312 bylo nosit pro me uplne utrpeni... :lol2: to i ty potvory 024 byly lepsi, ale nejlip mi sedi ty 510. Rikam jen sve subjektivni zkusenosti na zaklade jejich noseni... Moony mas na obrazku, ty jsem mel taky...

Ty Moony na tobě vypadají nějak podezřele velké. Byly to klasické 42 mm - tzn. luneta cca 40 mm ? Nebo je to nějaký photoshop komplot ? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Za me 111.. Ty jsou sice jen s unisem, ale maji masivnejsi pouzdro nez 510, ale pohodlnejsi nez 312..

Masivnější ? Tím myslíš co? Myslel jsem, že mají totožné pouzdro a že mají jen jinou výšku safíru, aby se kompenzovala jiná výška strojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...