Přejít na obsah

2.dítě = Omega nebo Panerai ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Máme byt na Semmeringu, takže jezdím často přes Vídeň kvůli odfrknutí si, což považuju za důležitější než hodinky :-)

 

Na druhou stranu výběr hodinek zřejmě nebude úplně nedůležitý, když už jsme v tomhle vlákně na 5. straně.

A ještě jednou ve stejném duchu - zkoušení hodinek je přece velice kvalitní forma "odfrknutí si" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na páté straně jsme proto, že se nemůžu dočkat. Ešče bych mohl na netu pohledat nějaké hormony na urychlení těhotenství :-D

 

Fakt je, že když člověk hodinky vyzkouší a přeskočí jiskra, je pak těžké čekat s koupí delší dobu.

Takže buď hormony, nebo zkrátka najít jiný důvod pro koupi hned :-)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ve 22. týdnu těhotenství konečně víme, že to bude holčička :-) A taky je jasné, že její tatínek je pěkný ocas :-) No co no, prostě jsem to nevydržel, hodinky jsou doma :-) A jak už to u podobných výběrů chodívá, tak to nakonec nejsou ani jedny z původních čtyřech ve výběru. A pochopitelně jsem si potvrdil, že rozpočet není nikdy něco úplně pevného :-) Ale zase je fajn, že na celém fóru jsou asi už jen jedny stejné hodinky, navíc u velmi málo aktivního člena. Blbé je, že je budu muset doma tutlat až do září, abych drahou moc nedráždil :-/ Ale pár fotek se pokusím na tajnačku udělat, takže mezitím můžete tipovat, jakou cestou jsem se vydal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...