Přejít na obsah

Casio G-Shock RC


Doporučené příspěvky

Člověk musí akorát umřít a platit daně, takže vytoužené Ch.Ward musí ještě chvilku počkat. Ale rychlonáplast v podobě G-Shocků na sport a hrubší zacházení smutek trošku zahnala

 

Překvapila mě velmi nízká váha a to jak skvěle padnou na ruku. Jediné mínus je dlouhý řemen, ale vzhledem k tomu, že jde o pánský model se to dalo čekat.

 

Tady je pár rychlocvaků, musely jsme spolu rychle na tenis

post-35800-1425583669,07.jpgpost-35800-1425583697,39.jpgpost-35800-1425583717,6.jpgpost-35800-1425583767,74.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

G-shock s rádiem jsou parádní "náplast" :clap: ať Ti dělají jenom radost. (a řemen má poutko, ani to při posunutí nahoru nepomáhá? přítulka snese i Mudmany, zcela bez problémů)

Diky, doufám, že budou poutko mám posunuté kam až to jde - k té "vlnkaté" části řemenu, ale kousek pořád kouká a trochu odstává, tak doufám, že se nebudu nikde zadrhávat

Ale jinak jsou parádní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D ještě můžeš použít decentní, tenkou černou gumičku do vlasů (takovou tu s opletením) a tu dát jako druhé poutko. Pokud bude hezká, nemusí to vypadat nejhůř.

 

noooo... tak proč ne, ale počkám jestli mi to bude nějak vadit :whistling: :D

 

ale jedna věc mi na nich fáááákt vadí (možná i s**e) - to oranžový světlo... :sick01:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...