Přejít na obsah

PRIM ORLÍK II. - TOBRUK - limitovaná edice


Doporučené příspěvky

Barva ciferníku je moc hezká, ten písek to celkem evokuje.

Absence titanové spony je v době internetu smutná, sehnat se dá cokoliv. A proč ji vlastně nevyrobit přímo v Eltonu? Stroje na to snad mají, ne?

Lug to lug obludná, asi má Elton pocit, že čím větší hodinky, tím více si může naúčtovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 329
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravím fanoušky této české hodinářské legendy a vkládám pár odkazů s fotogalerií z uvedení na český trh :

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.801726166578055.1073741854.234619346622076&type=3

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.800334496717222.1073741853.234619346622076&type=3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tož jsem je měl na ruce a.. 

první věc, co mne překvapila, že je nemají vystavené (Praha). Borec je měl v papírové tašce pod pultem, trochu mi to evokovalo časy "podpultovek". Balení je dle mého názoru OK. Pěkná krabice, NATO, vystěžejkovač, publikace. A teď k hodinkám. Na to, že jsou titanové a nejsou na tahu jsou překvapivě těžké - pozor, tohle bych skoro bral i jako výhodu, nemyslím to hanlivě. Chod lunety se mi zdál lepší na Zekonově limitkce. Cifr a ručičky vypadají v reálu lépe než na fotkách, řemen stejně, krysa vypadá ještě hůř (ale tady se přiznám, že jsem zaujatý). Rozměry jsou pro mne ideální (ruka 20,5cm), bohužel pro většinu z Vás budou asi velké i když tady IMHO hodně záleží na tvaru ruky. Tolik omílaná ocelová spona si myslím k hodinkám zapadne, nijak se s pouzdrem nebije, opravdu jsem to na základě vlny kritiky (nevím kolik z nich tehdy ty hodinky vidělo reálně) čekal horší. Prodavač mi do ouška pošeptal, že si i můžu dokonce vybrat své číslo  :)  óóó... 

Celkově hodinky hodnotím relativně vysoko, dle smršti tady jsem opravdu čekal nějaké hnusy....jediná věc trochu mimo je dle mého názoru cena, ale nejsem tak bohatý, abych byl PRIMkař, takže je možná v pohodě. Za pade bych asi vzal časem i zachovalé starší :)  

Fotka je rozmazaná, protože jsem díky krásám velkoměsta už tak nějak blbě viděl - dávám ji jen kvůli wristshotu....

post-35497-0-56804900-1430053488_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem je měl na ruce a.. 

první věc, co mne překvapila, že je nemají vystavené (Praha). Borec je měl v papírové tašce pod pultem, trochu mi to evokovalo časy "podpultovek". Balení je dle mého názoru OK. Pěkná krabice, NATO, vystěžejkovač, publikace. A teď k hodinkám. Na to, že jsou titanové a nejsou na tahu jsou překvapivě těžké - pozor, tohle bych skoro bral i jako výhodu, nemyslím to hanlivě. Chod lunety se mi zdál lepší na Zekonově limitkce. Cifr a ručičky vypadají v reálu lépe než na fotkách, řemen stejně, krysa vypadá ještě hůř (ale tady se přiznám, že jsem zaujatý). Rozměry jsou pro mne ideální (ruka 20,5cm), bohužel pro většinu z Vás budou asi velké i když tady IMHO hodně záleží na tvaru ruky. Tolik omílaná ocelová spona si myslím k hodinkám zapadne, nijak se s pouzdrem nebije, opravdu jsem to na základě vlny kritiky (nevím kolik z nich tehdy ty hodinky vidělo reálně) čekal horší. Prodavač mi do ouška pošeptal, že si i můžu dokonce vybrat své číslo  :)  óóó... 

Celkově hodinky hodnotím relativně vysoko, dle smršti tady jsem opravdu čekal nějaké hnusy....jediná věc trochu mimo je dle mého názoru cena, ale nejsem tak bohatý, abych byl PRIMkař, takže je možná v pohodě. Za pade bych asi vzal časem i zachovalé starší :)  

Fotka je rozmazaná, protože jsem díky krásám velkoměsta už tak nějak blbě viděl - dávám ji jen kvůli wristshotu....

Já jsem je měl na ruce minulý týden, (Praha) a hodnotím je podobně.Osobně bych místo NATO uvítal nějakou vintage kůži, ale ta se dá dokoupit. Celkové zpracování je fajn a na naživo je to zcela něco jiného. Krysu bych uvítal raději na obvodu dýnka(pochopitelně by se zmenšila nebo zboku pouzdra. Pokud bych zrovna teď chtěl kupovat Orlíky, měl bych opravdové dilema. Tobruk či klasika 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Tak to se asi nedíváš na prodeje jiných značek, které se zde dokonce prodávájí dráže, než je majitel koupil a to i včetně kupovaných u AD ( i když to tak nevypadá). Já jsem většinu Primek koupil za 40% ceny nových a to skoro netknuté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Josefe, ktery novy Primky od Eltonu jsi tady nemohl za 50% prodat? Mne se prave zda, ikdyz nevim jak moc nam to slouzi ke cti:), ze se tady prodavaj se spis mensi ztratou ve srovnani s jinejma znackama.

No já nevím. Naposledy Linea za méně jak 16 K, nové kolem 40. Myslím, že většina co si v poslední době koupila PRIM by se divila, jaká je skutečná cena. Samozřejmě velice nemile :frusty: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej nejakej priklad prosimte, ja si to krome patnact let starejch Rolexek nebo vintazek nejak neumim predstavit.. Prodaval jsem tady hodinek desitky a asi neco delam blbe, ale penez jsem teda prodelal dost:) Jo az na MM, ale ty jsem si dotahl z Japonska.

 

Když jsi u Rolex, všechny hodinky co jsem koupil i u AD (a to s minimální slevou) před 5 lety, bych dnes prodal dráže a to se nebavím o vintážních hodinkách, které jsou násobně dražší. To samé platí i o Panerai, Omega apod. samozřejmě po růstu kurzu CHF je to ještě výraznější.

 

Doplním, že tyhle PRIM tady chodí tak za 32-35 tis., za 45 je to holý nesmysl...

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...