Přejít na obsah

Dárek manželce


Doporučené příspěvky

Ježiši, nestraš  :D Už se tedy pídila, co je tak strašně zajímavého na automatickém kalibru, no a já vůl to celé vysvětlil....

 

 

Tak co no ... za chvilku koupíš další, alespoň nemusíš složitě vymýšlet co za dárky ... a bude to váš společný koníček :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ježiši, nestraš  :D Už se tedy pídila, co je tak strašně zajímavého na automatickém kalibru, no a já vůl to celé vysvětlil....

) no moja taktiez zacala na TH a teraz silno rozmysla ze by rada zdedila moje Rolex DJ s kamienkami, takze......co ma prist pride :D

Inac gratulujem, pekne a hlavne ze sa jej pacia :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to  ;) Dali jsme dobrej oběd, pak na sebe chvíli koukali a já říkám, rozbalíme je? A manželka na to že rozbalíme  :D  Radost obrovská, takže dílo se povedlo, už jsem zkrátil tah a upřímně ji seknou, závidím... Jo a taky prý že musíme k moři, když je to ten Seamaster, super  :clap:

post-364-0-66708200-1428067194_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsou, pokud si žena skutečně nepřeje automat ... jako ta moje. V těch ženských aby se čert vyznal.

 

Rozhodoval jsem se mezi Oris Aquis Date a mezi Omega SMP 36 a nakonec si sama vybrala SMP 41 v keramice. Vidíš, že i ženě od Afriho neskutečně sluší. Tak jsem ti ten výběr snad zjednodušil :) . Teď už jen číhat, až se tu objeví vhodný kandidát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to  ;) Dali jsme dobrej oběd, pak na sebe chvíli koukali a já říkám, rozbalíme je? A manželka na to že rozbalíme  :D  Radost obrovská, takže dílo se povedlo, už jsem zkrátil tah a upřímně ji seknou, závidím... Jo a taky prý že musíme k moři, když je to ten Seamaster, super  :clap:

Gratulujem, sedia perfektne! Nech sa jej dobre a dlho nosia. Sú to 36 mm?

 

No to jsou, pokud si žena skutečně nepřeje automat ... jako ta moje. V těch ženských aby se čert vyznal.

 

Rozhodoval jsem se mezi Oris Aquis Date a mezi Omega SMP 36 a nakonec si sama vybrala SMP 41 v keramice. Vidíš, že i ženě od Afriho neskutečně sluší. Tak jsem ti ten výběr snad zjednodušil :) . Teď už jen číhat, až se tu objeví vhodný kandidát.

Prosím Ťa nemáš foto SMP 41 na manželkinej ruke?

 

Ja vyberám niečo k svojim DJ I, ale akosi v tom stále nemám jasno..., že či ostať pri RLX, alebo vybrať niečo z inej "stajne"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná se o 36mm, 28mm už byli dost pidi a 42mm pro její ručku velké. Jinak jestli quartz nebo automat, myslím že dost záleží na tom jak velkej je ženská chronomagor, stejně tak jako u chlapa  :lol2: A jelikož mé manželce jsou prozatím hodinky tak nějak ukradené, koupil jsem quartz. Chtěl jsem se zeptat, nemáte někdo přesně tento model? Když vytáhnu korunku do první pozice na seřízení GMT, hodinová ručka dost poskočí, kdežto u mých Seamasterek se ani nehne, já mám ale automaty, tak třeba u quartzek to je normál. Dělá Vám to také? 

post-364-0-70420700-1428177105_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...