Jump to content

Magazín pro příznivce chytrých hodinek

Chytrehodinky.net  

18 members have voted

1. 1. Jak web hodnotíte?

• Krása!
      0
    • Velmi pěkné
    • Je ještě co zlepšovat
    • Hrůza!
    • Už to nechci nikdy vidět

Recommended Posts

Guest maxigabrielg

tak pre mna stareho klasika je to pomerne vzdialena téma, moja laska v hodinarstve sa obmedzuje na mechanicke zariadenia a nezvladam si pripustit ani digitalne hodinky ( ok, keby sme sa bavili ako o telekomunikacnych produktoch, tak tam nemam problem - ale nevolajme to hodinkami, ale jednoducho:

zmenseny mobilcek primontovany na ruku

web máá určitě potenciál a mohl by být časem zajímavým. V tuto chvíli poněkud málo obsahu. Takže se držte a pracujte na tom dál

Díky moc za názor!

tak pre mna stareho klasika je to pomerne vzdialena téma, moja laska v hodinarstve sa obmedzuje na mechanicke zariadenia a nezvladam si pripustit ani digitalne hodinky ( ok, keby sme sa bavili ako o telekomunikacnych produktoch, tak tam nemam problem - ale nevolajme to hodinkami, ale jednoducho:

zmenseny mobilcek primontovany na ruku

Jasně, chápu a taky díky za názor:)

Guest maxigabrielg

samozrejme to nemyslim nejak negativne a drzim vam palce - len mne ako fandovi hodiniek to na hodinarskom fore to vzbudilo takyto dojem!

Trochu mi nesedí že ikdyž je web česky, tak ste tam nechali anglické části.

Viz sekce pro komentáře, nebo když najedu na hlavní stránce kurzorem na nějakej článek (kde je i obrázek), tak se zobrazí text "read more"

Jinak mi to přijde jako příjemnej web.

Přeju hodně štěstí

samozrejme to nemyslim nejak negativne a drzim vam palce - len mne ako fandovi hodiniek to na hodinarskom fore to vzbudilo takyto dojem!

Jasně, já to chápu, díky:)

Buducnost vidim jasne v kombinacii mechaniky a elektroniky s dorazom na pouzite materialy a design,,, otazka par rokov a renomovane firmy budu vyrabat limited edition ....

Uvidíme:)

Trochu mi nesedí že ikdyž je web česky, tak ste tam nechali anglické části.

Viz sekce pro komentáře, nebo když najedu na hlavní stránce kurzorem na nějakej článek (kde je i obrázek), tak se zobrazí text "read more"

Jinak mi to přijde jako příjemnej web.

Přeju hodně štěstí

Jasně, na tom se už pracuje. Díky! :)

Na začátek super...držím palce.. :clap:  :clap:

Díky, Tondo!:)