Jump to content

Prim Diplomat

Recommended Posts

• Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Když už teda komentujeme probíhající aukci a uplně mimo vlákno Prim v inzerci... a to se nám připojuje i mod :-)

Tááák se na to podíváme

Hodinky jsou ošm.dlaný, viz foto, číslo na dýnku je z incablokových, a záručák k nim nepatří. Takže skládačka a naživo ani nebudou pěkný

post-13546-0-08156600-1425938558_thumb.jpg

Jak psal financ - podle čísla by to měl být incabloc - takže ruce asi radši pryč. Mrkni se k Accutronovi na jeho Prim-land, tam jsou nabídky na hodinky, které by měly být košér. Nebo si hlídej české aukro a místní inzerci. Hlavně nespěchej, vybírej.

Zdravím,

mám dotaz na odborníkov PRIM DIPLOMAT.  Vzrábali sa aj Prim Diplomat na ktorých neboli čísla na víku ? A ešte ma zaujíma ak tam číslo je čo sa z neho dá vyčítať ... rok výroby ? ... za informácie vopred ďakujem.

Zdravím,

mám dotaz na odborníkov PRIM DIPLOMAT.  Vzrábali sa aj Prim Diplomat na ktorých neboli čísla na víku ? A ešte ma zaujíma ak tam číslo je čo sa z neho dá vyčítať ... rok výroby ? ... za informácie vopred ďakujem.

Něco málo najdeš tady

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/32670-ur%C4%8Den%C3%AD-roku-v%C3%BDroby-diplomat%C5%AF-%C5%BE%C3%A1dost-o-spolupr%C3%A1ci/

Zdravím, Diplomat s černým ciferníkem je velká vzácnost?

Vysledoval jsem zde na fóru šly loni jen jedny za osmičku, když je hledám jinde našel jsem jediné incabloc za 12,5K.

Sice se mi líbí ohromně, ale za takovou cenovku... ?

Zdravím, Diplomat s černým ciferníkem je velká vzácnost?

Vysledoval jsem zde na fóru šly loni jen jedny za osmičku, když je hledám jinde našel jsem jediné incabloc za 12,5K.

Sice se mi líbí ohromně, ale za takovou cenovku... ?

černý ciferník je až současná renovační záležitost, na původní Diplomaty se nikdy nedělal.

Samotný ciferník koupíš kolem dvojky v Eltonu, plus hodinky a případný servis

Edited by financ

Velice děkuji za briskní odpověď, to je pro mě novinka.

Předpokládám že totéž platí o Elegantech (předpokládám že tak se správně jmenují "skoro Diplomat")

Doufám že mi vyjde akvizice Diplomatů tady na fóru, do takového upgradu se pustím s chutí.

Ripe... Prim polo, skoro, ala Diplomat je na prvních dvou fotkách. S chromovaným pouzdrem a druhá docela zajímavá varianta ciferníku ve zlaceném pouzdře.

Eleganty na poslední fotce se s černým ciferníkem dělaly, ale tuším, že pouze tyhle dvě varianty.

post-17158-0-08296000-1426439762_thumb.jpg

post-17158-0-83909600-1426439770_thumb.jpg

post-17158-0-13079600-1426439779_thumb.jpg

Edited by Jeronimo

Ripe... Prim polo, skoro, ala Diplomat je na prvních dvou fotkách. S chromovaným pouzdrem a druhá docela zajímavá varianta ciferníku ve zlacené pouzdře.

Eleganty na poslední fotce se s černým ciferníkem dělaly, ale tuším, že pouze tyhle dvě varianty.

Jarku ty přesně víš jak mi zvednout chronobambus.......