Přejít na obsah

Prim Diplomat


Doporučené příspěvky

Samozrejme som myslel novodobé renovačné ručičky, len sa až tak v tejto PRIM problematike neorientujem tak som sa nepresne vyjadril. Z Eltonu mi odpísali, že samozrejme diely mi nepredajú tak som ešte dal dotaz či mi teda sú schopný vymeniť len ručičky a sklo. Dúfam, že to nebude trvať 3 - 4 mesiace. Stroj by som dal odservisovať hodinárovi u nás v meste. Vyskúšam ešte pozháňať ručičky z lokálnych zdrojov a snáď o nejaký čas tu pribudne fotografia hodiniek v lepšom stave. Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 263
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mně se teda chromované diplomaty líbí převelice.
Pokud s tím někdo znalý má zkušenost, nemohl by mi prozradit, kolik teď stojí to nové (nerez) pouzdro v renovaci, a na kolik oproti tomu přijde prostá oprava/přechromování obouchaného pouzdra? Dá se pouzdro diplomatů vůbec hezky přechromovat? (Neutrpí na tom příliš "vroubkování"?)  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přechromovat pouzdro jde, jde to dost poznat a mě osobně se to vůbec nelíbí. Vypadá to jak ožužlaný bonbon. 

Nerezový pouzdro v rámci renovace koupit nejde. respektive jde, ale cena je taková, že to zatím každýho přešlo. Jeden čas byl  Elton schopný dodat mosazné pochromované pouzdro s cenovkou cca 15.000, ale nevím jestli to umí teď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...