Přejít na obsah

Nepomer roztečí


MarosRy

Doporučené příspěvky

Mám jedny hodinky s pomerne atypickou roztečou 19mm. Chcel by som k nim použiť jeden pekný remienok, ale ten má rozmer 18mm. Je to problém? V zmysle, že hrozí odpojenie stežejky alebo niečo podobné? Ďakujem za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna dneska jsem na tissot seastar, ktere maji taky 19mm, nasadil nato v sirce 18mm a je to uplne ok. Proc by mela trpet stezejka?

NATO ještě nevypadá tak strašně (a kdysi se užší nosil běžně) u klasického řemenu je mnohem lepší koupit přesně, nebo tam "narvat" 20mm. Naprostá většina řemenů jde stlačit, snad krom tlusté kůže a pevné gumy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem obě varianty, preferuji širší rozměr. NATO je na prd u obou - kvalitní NATO se u pouzdra divně kroutí nebo jak to napsat - prostě je to poznat a úzký podle mě vypadá pěkně hnusně, když z toho civí stěžejka. Oproti tomu širší řemen, pokud není extrémně tlustý, vypadá v pořádku a za pár dní se tak vymačká, že to ani nepoznám (ne u všech).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové taky Vás požádám o radu. Mám rozteč 22mm, koupil jsem kožené řemeny také 22mm. Řemen se mi na jedné straně asi zcvrkl jelikož tam vznikla mezera. Nemám strach, že by mi to vytáhlo stěžejku, spíše mě to trápí, protože to vidím. Druhý, totožný 22mm řemen na druhých hodinkách je ok.

 

Existuje nějaké řešení jak to vychcytat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové taky Vás požádám o radu. Mám rozteč 22mm, koupil jsem kožené řemeny také 22mm. Řemen se mi na jedné straně asi zcvrkl jelikož tam vznikla mezera. Nemám strach, že by mi to vytáhlo stěžejku, spíše mě to trápí, protože to vidím. Druhý, totožný 22mm řemen na druhých hodinkách je ok.

 

Existuje nějaké řešení jak to vychcytat?

Vždy záleží na kvalitě řemenu. Zkus nějaký prostředek na ošetření výrobků z kůže - když se kůže "nasaje", možná i obnoví původní tvar. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...