Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

a. Bugatti Type 51 s uložením klikovky do kluzných ložisek místo původních válečkových. To aby se s tím dalo i něco najezdit. Vlastně by mi ani nevadila replika od Pur Sang. 

b. C63 AMG Break jako rodinné auto, Aston Martin V8 Vantage v manuálu pro radost

c.  Renault Thalia, přitom Clio je docela sympatické malé auto.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník maxigabrielg

Top Gear 'Car of the Year' 2000

 

to je zaujimave, ze kolko motoristov ju tu uviedli ako hrozne auto - ako je to mozne, ze v Top Gear to bolo vyhodnotene ako Auto Roka 2000 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je zaujimave, ze kolko motoristov ju tu uviedli ako hrozne auto - ako je to mozne, ze v Top Gear to bolo vyhodnotene ako Auto Roka 2000 ?

 

Tak trochu si myslím, že je to novotou. Nic podobného nikdy nebylo a pár lidí se proto nadchlo. Problém je, že se to okouká a je z toho potíž.

 

Stejně jako Kratochvílová vyhrála Miss díky krátkým vlasům, tak Multila vyhrála pro svůj divnej čumák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

PT Cruiser je divnej když je normální. Ale tady u nás jezdí jeden jako limitka Woodie, samozřejmě jen polep dýhou, ne dřevěný a docela mu to sluší.

v ciernom laku, velka chrom maska a kola je celkom zaujimavy kus, a 220 CDI z Mercedesa... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak na TG bez té božské trojice bych rozhodně nekoukal. Stejně tak, jako nekoukám na fifth gear, což je, jako vždy, nepodařený a trapný americký pokus o úspěšný evropský produkt. Co se týče české produkce, tak se občas dá koukat na autosalon, i když dřív byl taky lepší. Měl jsem rád Pepovy testy, dokud nezačal infantilně rýmovat, od té doby jeho testy přetáčím. A k debilnímu pokusu o auto-moto magazín na ČT se nemá cenu ani vyjadřovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Měl jsem rád Pepovy testy, dokud nezačal infantilně rýmovat"   jj, svatá pravda....Pepa je borec, ale tím rýmováním tomu dává na p.del.

Ale jinak je podle mne Autosalon to nejlepší o autech, co se kdy v čechách vysílalo... :notworthy: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

tommas ma pravdu, Fifth gear je vlastne nahrada za zruseny Top Gear a preto sme mohli konecne vidiet bez masky straaaasne utajovaneho Stiga

Mna to prave preto zaujima viac ako TG, lebo vyborne testuju a trapia tie auta na trati v dueloch a Tiff je super postavicka... Vicky je uzasna dievcina ( no dobre, ten nie ako kraska), ale vie velmi rozumne popisat jazdne vlastnosti a rozdiely medzi porovnanimy autamy.

Chapem, ze bezne masy sudi su viac asi priposraty z TG, lebo je to nenarocna show a zabavny program sem-tam aj o autach, ale vela sa z toho nedozvieme.

Ja by som rad sledoval oba programy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

"Měl jsem rád Pepovy testy, dokud nezačal infantilně rýmovat"   jj, svatá pravda....Pepa je borec, ale tím rýmováním tomu dává na p.del.

Ale jinak je podle mne Autosalon to nejlepší o autech, co se kdy v čechách vysílalo... :notworthy: 

no ono to je mozno najkrajsia baba na zabave, ale....

my sme aj dnes sa snazili cez to preniest, ale to je fakt tak trapne, ako napriklad testoval to Mini, ja to nezvladam a kamoska sa tak smeje, ze ani uz nevnimam, ze ten EXPERT poskakuje v kufri auta.... Proč?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono to je mozno najkrajsia baba na zabave, ale....

my sme aj dnes sa snazili cez to preniest, ale to je fakt tak trapne, ako napriklad testoval to Mini, ja to nezvladam a kamoska sa tak smeje, ze ani uz nevnimam, ze ten EXPERT poskakuje v kufri auta.... Proč?!

No, zrovna tohle mi Maxi připadalo jako trapná narážka na cpaní mrtvoly do kufru v Albánii v TG..... :) ....ale možná jsem jen zbytečně přecitlivělý... :rolleyes:

Upraveno uživatelem Tondaa73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gabo, s tím hodnocením Autosalonu souhlasím, ale srovnával jsem to třeba s Auto moto na ČT a to byla rozhodně větší trága. To, že se Ti FG líbí, možná víc než TG je fajn. Já v tom ale pořád viděl inspiraci a napodobování TG a přes to jsem se nepřenesl. A další hezká baba, která rozuměla autům byla Bára Pražanová, ale ta už bohužel v Autosalonu neúčinkuje...

 

Jo omlouvám se, protože jsem spatlal dohromady názory na dva pořady, které běžely na našich TV a to Fifth gear a Top gear USA. Na ten totiž taky nekoukám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

vela ludi zle prijalo 5 gear prave preto, ze si mysleli, ze to napodobnuje TG - ale malo kto vedel tu informaciu, ze vlastne to naozaj malo nahradit ukonceny Top Gear a ze zopar ludi sa tam aj presunulo...

Tondaa73 - tak to ta chapem  :lol2:

Lenin

ten USA to bolo fakt tazke pozerat, velmi blede osobnosti a celkove take sterilne a umele, ziadna atmosfera - original s Jeremym su predsa len velmi zabavne a celkove ta trojka sa nasla! ( a dobre sa doplnuje!)

Nechapem AutoMoto revue alebo ako sa to nazyva - fakt to vobec nechapem! O com to vlastne je a pre koho? Akoby si to robili len tak pre seba, nie? :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja na ten US TG koukam a v poslednich seriich se to dost zlepsilo. Obcas se dal i ten australskech, ale original je proste original a ty lidi nikdo nahradit nemuze.

 

FG nesleduju, protoze se priznam, ze mi jde vic o tu zabavu a odpocinek, nez o technicky informace o autech, ktery si hledam jen v pripade, ze chci nejaky auto koupit.

 

Autosalon je kapitola sama pro sebe. Prijde mi, ze tam se objektivni nazor clovek nedozvi, protoze vsechny ty recenze budou zaplaceny a kdyby si tam nahodou dovolili rict o nejakym aute, ze je to smejd, tak uz jim ta automobilka priste zadny nepujci. O urovni vyjadrovani tech lidi asi ani mluvit nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...