Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

U některých aut to jde zvládout a někde vůbec. Je to stejné jako halogen - někam ruku prostě nenarveš. Já si to u MB ML vyměnil podle Youtube. Oproti výměně skla na iPhone 5 (do toho bych znova nešel) to bylo v pohodě. Důležité je fakt vyměnit obě výbojky, ať to svítí stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník maxigabrielg

niekde som videl - Fift gear?, ze menili profici halogen na Golfe a starsi Megan ( ten s tou ritkou) a na Renaulte to trvalo nejak hodinu oproti asi 5-6 min na Golfe

musel rozobrat pol auta ( koleso dole a pod srandy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To video co zmiňuje gabo jsem tu tuším už kdysi už dával - jednou jsem totiž na tom meganu žárovku měnit musel a nestačil jsem se divit - leze se tam přes podběh, to by normálního člověka nenapadlo, to musel vymyslet francouz :-D

 

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

ano, to bude ono!

uz presne cisla som zabudol, a aj tie ceny v servise su sokujuce.... brrr....

Upraveno uživatelem maxigabrielg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha a cajti na dialnici ze pan vodic nesvieti vam svetlo....pojdem do servisu...nie bud vymenite na mieste alebo berem technicak... nepomohlo ze nahradna ziarovka nemusi byt sucastou vybavy..cocoti...

 

Pokud máš ve světlech žárovky, tak to je problém, na ledky se to už nevztahuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma xenonama je to teda sranda.. v servise: "proboha, to nemžete měnit sám! jedna stojí 2500-6500, podle modelu, musíte přijet"


na fórech: "Je tam D1S, na eshopech za pětikilo, výměna do deseti minut s velkejma, do 5 minut s malejma rukama"


 


Tak jsem si vyfotil, co tam mám, mrknul na světlomet (jeden mám vymontovanej v garáži) a pravdu mají fóra.. Přesně ten philips, co tam mám, stojí 800,- a výměna je v pohodě.. To sou teda věci.. a to jsem si myslel, že jezdím do slušnýho servisu, kde ze člověka nedřou kůži zas až tak moc..


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Tak u X5 je to v pohodě, konečně jsem se dovolal svému BMW guru. Akorát je tam málo místa, jinak se není čeho bát.. jako normální žárovka v kuchyni :-D

coze!?

a ty zvládaš žiarovky v kuchyni!?

ja to mam tak, ze odide hlavne svetlo, tak svietim s tym nad linkou, ked uz aj to, tak na digestore a ked je uz uplne vsetko v perdelke, volam domovnika, ze je tma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Dokáže mi někdo hilfnout? Hučí mi z převodovky...docela specificky, jen při zažazené 1 nebo 2, když přidávám plyn. Když sešlápnu spojku nebo mám jiný stupeň či vyřazeno, tak nic...ložiska? Synchrony?[/size]

synchron je v akcii iba v momente preradenia, to bude skor lozisko na hriadely a aj aktivny zotrvacnik moze vydavat zvuky...

takto su to len dohady, zajdi za clovekom, co konkretne tvoje auto ovlada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

synchron je v akcii iba v momente preradenia, to bude skor lozisko na hriadely a aj aktivny zotrvacnik moze vydavat zvuky...

takto su to len dohady, zajdi za clovekom, co konkretne tvoje auto ovlada

 

osobně se taky přikláním k tomuhle...každopádně tím, že to dělá jen na 1. a 2. stupeň nezávysle na rychlosti, se hodně možností eliminuje..bohužel...předpokládám, že to budou větší výdaje...ikdyž se jedný jen o Suzuki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...