Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jak to jezdi? Je to opravdu takova raketa, jak to vypada podle papirovych hodnot?

Je to slušný povoz. Měl jsem novější Aero už v minulosti a je to pecka, moc rád na něj vzpomínám. Tímhle konkrétním kouskem jsem jel taky, ale bylo tam potřeba něco doladit, jinak je to taky pěkné svezení. Díly jsou, druhovýroba je poměrně bohatá.  

 

Trojan: gratuluji a ať slouží, zákad máš dobrý, vychytat podvozkové věci, brzdy a bude to mazel na léto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kluci. Počítám že tak jednou tolik do něj ještě padne a v létě s ním, doufám, pojedu na dovolenou :) průběžně budu informovat jak probíhá stavba.

 

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nejsem si jist jestli jsem tu ve vlákně správně. Přišel jsem pro radu a mám benzínový automobil. Koupil jsem ŠO 1, 110KW, 1,8T 20V. Celou dobu jezdila pěkně na to, že se jedná a rok výroby 2000. Poslední dobou jsem ale začal mít problém se startem. Nemohl jsem kolikrát nastartovat. Postupem času se probém zintenzivnil a nyní jsem to odstavil na parkovišti, protože to prostě nechytlo. Otáčí se to, ale né a né to škytnou. Spolu s tímto problémem se objevil zároveň další. Po nastartování, když se zadaří, se motor vytáčí na volnoběh někam ke 2000 otáčkám. Při zařazení rychlosti to klesá, ale při volnoběhu to opět stoupne. Trvá to jen pár minut po startu a pak se vše vrátí do normálu. Jsem auto-laik, ale větřím že by tyhle dva problémy mohly mít společnou příčinu. 

Díky za rady a kdybych byl náhodou ve špatném vlákně, tak mě nemilosrdně ignorujte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...