Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ale nejlepší e46 ( a podle mě vůbec nej bmw co jsem řídil ) je stejně toto....a se svým starším bratříčkem...

 

M3 CSL? Za mě nej BMW jaké existuje, neskutečná paráda, ty nové už mi tak nevoní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta sedma má krásnou barvu

Je nádherná. Vodím kolem ní skoro každé ráno holku do školy.

 

Ta sedma je nádherná.

Osma samo taky, ale není to zas takovej unikát...a zdá se mi to, nebo se jí už postaral ňákej bastard vo mlhovku...

Sedma je krásná klasická... Ta 850 byla jinak ve vyjímečném stavu. Tý mlhovky jsem si nevšiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco málo z dnešních Legend :)

 

Veliké zklamání z akce po dnešní návštěvě, suverénně nejslabší ročník bohužel. Kdyby místo kvantity stánků s občerstvením zaměřili víc pozornosti na kvalitu exponátů, neodcházel bych spolu s početnou skupinou osob v mém okolí tak v rozpacích. Tak snad za rok lépe :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, položím teď hlavu na špalek a zeptám se - líbí se vám nový Top Gear? Já jsem zkouknul dva díly nové série a musím přiznat - mně se to líbí! Je to trochu jiný, ale určitě to není nuda, jak jsem někde četl. Zvlášť druhý díl s McLareny a cestou po JAR se mi líbil moc. Navíc pro hodinkového fajnšmekra se tam párkrát mihnou pěkné kousky. Zpěvačka z Texas Suby, ten anglickej rapper nějaké šestihrany (asi AP?) ve full goldu (rapper, co jiného), Eddie Jordan asi GMT master.

Upraveno uživatelem Pavelpu27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebýt tam Matt, tak by se to asi nedalo, protože Chris mi moc sympatickej teda není. První díl nic moc, ale druhej už byl slušnej.

 

Chce to pár dílů, aby se moderátoři sehráli. Podstatně víc se ovšem těším na Grand Tour.

Upraveno uživatelem Liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, že Chris je slabší a Matt to drží, ale jak vizuálně, tak i obsahově je to hodně dobrý. Dokonce si myslím, že ve srovnání s některými slabšími díly s původní sestavou, je to až osvěžující. Těším se na Frau Schmitz. Ta ženská je nejen fantastická pilotka, ale je ostrá jako břitva. Snad jí dají víc prostoru, než při tom závodě Corvette vs. Viper.

Upraveno uživatelem Pavelpu27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na pilotku jsem taky zvědavej, ale mám trochu obavy. Že umí chytit za volant ještě totiž neznamená, že z ní bude dobrý moderátor.

 

Osobně jsem čekal trochu víc novinek a pozměnění původní koncepce. Takhle to na mě působí trochu nedovařeně, ale snad se to časem zlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...