Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

Je tu nějaký Alfista? Zajímaly by mě osobní zkušenosti s 159 a 147FL.

Zrovna si taky pohravam s myslenkou zkusit 147 nebo GT. Nejvic informaci je asi zde http://www.alfisti.cz/forum/index.php a pak https://www.facebook.com/groups/128863647188179/?fref=ts a nejaka inzerce zde https://www.facebook.com/groups/704065482994364/   jako u kazde znacky vse zalezi na predchozim majiteli, pripadne na bazaristovi, kolik s dovezenym autem odcouval, pripadne zamaskoval nejakou nehodu.

Pokud si ji chces poridit, tak k tomu mas opravdu duvod - design, emoce, cuore sportivo, vystoupit ze sedi vsude pritomneho koncernu, ...

 

Obecne a zjednodusene - diesely 1,9 v podstate bez problemu resp. stejne jako u jinych znacek - resi se EGR, filtry pevnych castic,

benzin 1,6 asi bezproblemovy motor,

benzin 2,0 - olej menit po 10tis. km, a pouzivat doporucovanou znacku Selenia, zejmena pro jeji schopnost snaset vysoke teploty a zatizeni, pokud ten dvoulitr tocis, tak diky jeho konstrukci olej dostava docela zahul - vice se dozvis na foru

benzin V6 - v podstate nesmrtelny motor

Dalsi motory jsem neresil....

 

Jinak alfy udajne trpi trochu vice na podvozek - predni napravu - ale to se rikalo uz pred x-lety, kdy silnice byla sama dira a vytluk. Ja za sebe muzu rict, ze za posledni roky jsem nenarazil na rozbitou silnici, kde bych se bal ze necham kolo. Mimochodem co se tyka nachylnosti podvozku, tak to se tvrdi i napr o BMW, kde ty sestivalce meji nejake kilo navic - takze bych to nebral jako "vadu, kterou trpi jen Alfa" :-)

Upraveno uživatelem franus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Boze uz aby to bolo :clap:,... strana co si to da do programu ma moj hlas. Ja viem ze sme tu povacsionou proti regulaciam a tak, ale ja myslim, ze sloboda jedneho jazdit za lacno zadymovacim tankom konci tam, kde zacina sloboda ostatnych dychat cisty vzduch.

Já nevím no, ony ty auta se starším benzínovým motorem taky dvakrát nevoní :-) A zase kolik kg uhlí je potřeba spálit na nabití Tesla S? :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po tehle informaci, je mi jaksi jedno, co si myslis a co vykladas, uz jen samotny fakt, ze mas kamaráda, kterej ucinkuje v tomhle videu, vse vysvětluje...

 

Ja to tedy neschvaluju, ale kamarad sedel v jednom z aut a museli menit predni naraznik a snad i svetla, totalne domlacene od kaminku.
https://www.youtube.com/watch?v=oFXe1FjfYL8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

06:03 - hovorim - v nafte zhasnes zapalku. 

 

pokial ide o benzin, chalan to robi v otvorenom priestore - nie nahodou. v malej nevetranej miestnosti by som to neodporucal ani peoplovi, a ze pokusenie by bolo.. 

 

Sme OT, ale pre uplnost,... ja nikde netvrdim, ze v nafte zapalku nezhasis, prave preto v tom mojom pokuse vystupuje ta papierova vreckovka, aby si usetril za letlampu a stacil ti zapalovac. U benzinu je samozrejme vreckovka zbytocna.

 

Inak chalana z videa skor nez vetrany priestor zachranuje mala plocha hladiny v nadobke. S benzinom totiz zacina sranda az ked mu das trochu viac priestoru na odparovanie.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jezdím občas kolem sape-cars, netušil jsem že tam dělají "profesionální" kokoti :) alespoň by si měli opravit ty hrubky na webu např.

 

 

Oddelění prodeje automobilů a dalších služeb

Jojo, takovej ceskej Tevzadze. Ten uz je po smrti a jak uz to bejva, umrel na sedadle spolujezdce. Nastesti si to rozdal se stromem a ne s autem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Libereckem hotelu Pytloun Grand Imperial maji sraz majitele Porsche, jak jsem jiz psal v jinem vlakne, tak je to i paradni hodinkova podivana, ale tady jde o auta, takze pokud se nepletu, bylo k videni GT2, GT3, Cayman kabrio, Boxter, kdyz vecer jeste prijedou, tak zkusim udelat i foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, takovej ceskej Tevzadze. Ten uz je po smrti a jak uz to bejva, umrel na sedadle spolujezdce. Nastesti si to rozdal se stromem a ne s autem...

 

Podobny hovado mi zabilo kamaradku, akorat na motorce. Sla pres prechod, vsichni zastavili a dali ji prednost jen on prohucel kolem...

Ve meste a v provozu bych za takovou jizdu daval rovnou kulku do hlavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...